www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Pralni stroj Bosch WFF1401/01

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jani
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 22:48
Prispevkov: 460
Aktiv.: 2.06
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 27, 2008 1:07 pm    Naslov sporočila:  Pralni stroj Bosch WFF1401/01 Odgovori s citatom

Na omenjenem pralnem stroju je pregorel električni grelnik vode. Originalni grelec stane okrog 40€, vendar se mi zdi malce veliko za tako star stroj. Torej zanima me kje dobiti (če se dobi) cenejši ponaredek.
Klical se že nekaj servisev, vendar imajo vsi skoraj enako ceno (40€).

Hvala in LP, Jani



DSC00214.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  500.22 KB
 Pogledana:  5 krat

DSC00214.JPG



DSC00208.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  794.31 KB
 Pogledana:  2 krat

DSC00208.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robertos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Avg 2004 11:31
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.55
Kraj: Vuhred JN76OO

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 27, 2008 10:18 pm    Naslov sporočila:  Re: Pralni stroj Bosch WFF1401/01 Odgovori s citatom

Jani je napisal/a:
Torej zanima me kje dobiti (če se dobi) cenejši ponaredek.
Hvala in LP, Jani

Kolikor vidim je grelec popolnoma identičen Gorenjskemu grelcu, torej odpravi se v trgovino z rezervnimi deli Gorenje in preveri, če paše priključek (velikost, tesnilo), in obvezno preveri kot- naklon tam kjer je grelec upognjen navzdol, da se ne bo boben (ribal, šobal) po grelcu. Moč ni tako hudo pomembna, če je 2200W, lahko vzameš tudi 2400W, tisti so pri Gorenjskem najcenejši 3,8€.

P.S. Sem še enkrat pogledal tvojo fotko in vidim, da tvoj sploh ni upognjen navzdol, torej preveri, koliko imaš prostora od odprtine do dna kadi, če je še kaj prostora, potem bo šel Gorenjski not, drugače pa poglej še Elektrolux in še vse ostale leve firme Beko, Philco itd... Sigurno paše kateri drugi, ki je definitivno cenejši.

_________________
Cheerio baj frm S58S Robert !
http://www.kapunar.eu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jani
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 22:48
Prispevkov: 460
Aktiv.: 2.06
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 27, 2008 10:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
obvezno preveri kot- naklon tam kjer je grelec upognjen navzdol, da se ne bo boben (ribal, šobal) po grelcu.


Prvo hvala za nasvet!
No, v primeru, da grelec nebi bil pravilno upognjen, se ga lahko zvije tako kot mora biti, ali bo v tem primeru počil?

LP, Jani

P.S. res je, grelec ni upognjen, temveč je raven.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1007
Aktiv.: 4.51
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 27, 2008 11:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poskusi vprašat v Eta Cerkno delamo tudi grelce za pralne stroje tudi za Bosch.

Žal pa jaz delam v drugem obratu in ne vem točno ali jih še delamo ali pa so tudi te prenesli v Požego na Hrvaško kakor za Gorenjeve.

Lp Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 87 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group