www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Težave?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.12
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 22, 2005 8:00 pm    Naslov sporočila:  Težave? Odgovori s citatom

Hmm sem poskusil odgovoriti na temo

Slovenski izrazi za...

Od Mare69

Pa dobim tale odgovor:

Ran into problems sending Mail. Response: 554 : Relay access denied

DEBUG MODE

Line : 163
File : /srv/www/htdocs/phpBB2/includes/smtp.php

_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.00
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 22, 2005 8:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi pri meni se dogaja enako.


error.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  87.34 KB
 Pogledana:  12 krat

error.jpg



_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.00
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 22, 2005 8:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Neverjetno! Prejšnje sporočilo s priloženo sliko pa je šlo brez javljene napake. Shocked Laughing
_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 22, 2005 8:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki meni se je zgodilo enako - a sporočilo je vseeno šlo. Enako se je dogajalo izgleda pri Highlag-tu odvečna sporočila sem odstranil .
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RastaMan
Član
Član



Pridružen-a: Tor 04 Jan 2005 22:06
Prispevkov: 57
Aktiv.: 0.26
Kraj: Tolsti vrh - Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 22, 2005 9:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To je zato, ker ima uporabnik naštimano, da mu pošlje e-mail ko kdo odgovori na njegov post, pa ker so nastavitve za pošiljanje mailov napačna.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.33
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 22, 2005 9:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nič takega nimam nastavljeno , to se je začelo dogajati danes.


lp
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez03
Član
Član



Pridružen-a: Čet 02 Sep 2004 9:43
Prispevkov: 143
Aktiv.: 0.64
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 22, 2005 10:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Enako tudi meni - sicer pa sporočilo normalno sprejme.
L.p.; Janez
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bungee
Član
Član



Pridružen-a: Pon 07 Mar 2005 18:49
Prispevkov: 1479
Aktiv.: 6.64
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2005 12:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi meni je začelo to nagajat. Ko sem izklopil v profilu, da naj mi pošlje mail, kadar kdo odgovori na temo, pa je začelo normalno delovati. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
RastaMan
Član
Član



Pridružen-a: Tor 04 Jan 2005 22:06
Prispevkov: 57
Aktiv.: 0.26
Kraj: Tolsti vrh - Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2005 7:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče je pa administrator spreminjal nastavitve za pošiljanje emailov. Če je bilo prej vredu, je verjetno krivo spreminjanje nastavitev. To se je včasih dogajalo tudi na mojem forumu Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2005 1:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, spremenil sem nastavitve zato relaying ni šel. Je pa bilo popravljeno včeraj proti večeru in mislim, da sedaj zadeva deluje normalno. Problematične so bile teme, v katerih je nekdo pokljukal obveščanje ob odgovorih. V tem primeru se namreč generira mail temu, ki temo spremlja. Zapis se sicer izvede normalno, stokne pa ob pošiljanju mail-a. Odvečna (podvojena, ...) sporočila pa mislim, da je Silvo že pobrisal.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 66 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group