www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Vaše izkušnje z vzorci, ki jih lahko dobite brezplačno.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tomzi007
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Feb 2005 18:29
Prispevkov: 94
Aktiv.: 0.42
Kraj: Hoče

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 24, 2008 9:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Točno tako kot je napisal mucek,
če sem naročal iz privat maila (yahoo, google ipd) praktično ni bilo odziva.

Ko sem naročal preko službenega e maila (proizvajamo merilne instrumente), in po možnosti še dal link naše službene strani in napisal, da če bomo izbrali njih (kot ponudnika čipov, elementov), bo verjetno na letni ravni naročilo toliko in toliko kosov, bla bla...

...sem VEDNO dobil vzorce, ponavadi v parih dneh! In zanimivo, da me potem niti niso več gnjavili z naročili....

Podobno je pri kolegu, ki dela v Leku. Če naroči kako stvar zase is službenega maila ni nikoli problema....

LP
Tomzi

_________________
Nebo je črno, Zemlja je modra... J.Gagarin
****************
Tomzijev page:
http://tomzi.org
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cang69
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Sep 2005 2:49
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.11
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2008 11:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Želel sem naročit vzoce od Micrchipa vendar sem naletel na težavo. Pri registraciji ni Slovenije na spisku? https://sample.microchip.com/RegisterStep1.aspx
Ali sem na napačni internetni strani?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurem
Član
Član



Pridružen-a: Tor 02 Dec 2003 15:53
Prispevkov: 408
Aktiv.: 1.84
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 12:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Klikni link desno (Why is my country not listed?), kjer je pojasnjeno:

Citiram:
If you previously registered with an address that is no longer visible, then your country is no longer supported for online samples.


Lp
Jure
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cang69
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Sep 2005 2:49
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.11
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 9:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To sem videl. Torej v Slovenijo ne pošiljajo več vzorcev.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.29
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 9:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Huh. Tole bo pa zanimivo. Kako pa potem dobiš kakšen eksotičen PIC?


Microchip.gif
 Opis:
Razlaga

Download
 Ime datoteke:  Microchip.gif
 Velikost datoteke:  13.94 KB
 Downloadano:  98 krat

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Glitch
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Apr 2006 11:40
Prispevkov: 1477
Aktiv.: 6.75

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 1:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kupiš v trgovini?

Ja ja ja ... zaradi zlorab nasrkajo resni uporabniki.

_________________
Answers: $1, Short: $5, Correct: $25, dumb looks are still free.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
PPG78
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jul 2003 14:09
Prispevkov: 2318
Aktiv.: 10.44
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 01, 2008 4:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če morda koga zanimajo SRAM vzorci.

Lp, Peter
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Tonci
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Avg 2008 18:14
Prispevkov: 629
Aktiv.: 3.30
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 3:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem, če je to prava tema in sicer zanima me čip MAX6966/MAX6967 in sicer, če se ga da dobiti kot uzorec oziroma kakšna je cena? ČE slučajno bere kak zastopnik.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1614
Aktiv.: 8.19
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 18, 2008 6:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za sample ne bi smelo biti problema:
http://www.maxim-ic.com/quick_view2.cfm/qv_pk/4539/t/or

Klikni na "sample" in potem naprej izpolnjuj po navodilih. Mogoče boš moral tudi napisati zakaj jih rabiš in koliko jih boš vzel letno. Nekaj si izmisli.

Tudi sam sem že pred nekaj leti naročal od njih, pa niso komplicirali. Vse pa sem dobil že v 3 dneh.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlabo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jan 2008 21:38
Prispevkov: 283
Aktiv.: 1.44
Kraj: Domžale-Kamnik

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2009 9:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, to moram pa res pohvaliti. V sredo 7.1.09 zvečer ob 20.30 sem pri Intersilu naročil neke sample. Danes, 12.1.09 sem jih dobil na dom Shocked
Naravnost iz US, s tem da naša pošta požre minimalno 1 dan in je bil vmes vikend, sem dobil v 4 dneh vorce na dom. Na pošiljki piše da je bilo odposlano 8.1.

Bravo Intersil!

Medtem ko vzorce maxima in atmela čakam že 2 tedna...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoS
Član
Član



Pridružen-a: Pet 30 Jan 2009 0:10
Prispevkov: 17
Aktiv.: 0.09
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2009 12:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri http://www.maxim-ic.com/ sem naročil 5 sampleov termometra DS18B20+ in 5 sampleov EEPROMa DS28EC20+. Zadevice sem dobil zelo hitro in brez komplikacij.

Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
T42
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Avg 2008 21:37
Prispevkov: 143
Aktiv.: 0.75
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 30, 2009 6:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

National Semiconductor v 4ih dneh 2x5 op-ampov+eval board ups express pak iz singapurja zastojn!!!

Sem zelo impresioniran!!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
program_er
Član
Član



Pridružen-a: Sob 08 Mar 2008 13:47
Prispevkov: 2173
Aktiv.: 11.12
Kraj: Maribor (Pohorje)

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 11:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V ponedeljek zvečer naročil 4 vzorce iz Itersila. Včeraj (četrtek) mi je na dom prišla hitra pošta FedEx, z 4 kuvertami Extremely Urgent in v vsaki kuverti je bil debelo zavit in v lično škatlico pakiran samle (vsak po 2 komada). Bil sem zelo prijetno presenečen.


Slika803.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  226.39 KB
 Pogledana:  13 krat

Slika803.jpg



Slika804.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  307.56 KB
 Pogledana:  15 krat

Slika804.jpg



_________________
Upanje ni del naše projektne strategije.
Member of Trisat - 1. Slovenian satellite running new fault tolerant aerospace processor.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9406
Aktiv.: 42.36
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 13, 2009 5:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri marsikaterem ponudniku je Slovenija že izvisela - ne pošiljajo več brezplačnih vzorcev Exclamation

Za dodatne info glej TO TEMO.

Ne naročajte kar povprek in maksimalne količine Exclamation
Le minimum, kar res nujno rabite in ni za dobit v trgovini in v Farnellu.

lp

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
9A3AQ
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 10 Apr 2009 17:02
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.03
Kraj: JN75WS

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 05, 2009 2:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za cijelu rang listu molim dodati 1 POZITIVNI bod za SILICU . Applause Dancing Za cca 10 dana stigli sampli 74LVC109 ( pa će nešto biti i od MV Countera ... hi ). I ovim putem zahvaljujem !!! Smile

Zlatko / 9A3AQ

ps. pozdrav za sve "borce" za free sample !!! Angel .. Za nas izvan Shengena borba je još teža Pray
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 6 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group