www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Bosch pomivalni stroj

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
cornholio
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Avg 2005 14:10
Prispevkov: 115
Aktiv.: 0.52
Kraj: Prlekija

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 8:28 pm    Naslov sporočila:  Bosch pomivalni stroj Odgovori s citatom

Dober dan
Zanima me če kdo ve kaj pomeni koda E9 na omenjenem pomivalnem stroju

Hvala

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov
GregorN
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2007 7:48
Prispevkov: 1162
Aktiv.: 5.84
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 9:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem nameraval malo po google poiskati če bi karkoli našel, in sem prvo poizkusil z srečo, da ugotovim model stroja, pa vendar 144000 zadetkov " Pomivalni stroj Bosch". Boš moral povedati vsaj tip, edino če se motim in imajo vsi stroji enake oznake napak.
Sicer pa, ponavadi so priložena navodila in v večini primerov so na zadnjih straneh opisane napake. Je pa tudi ena od možnosti, da piše: " pokličite servis".

_________________
LP! Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cornholio
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Avg 2005 14:10
Prispevkov: 115
Aktiv.: 0.52
Kraj: Prlekija

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 10:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Od tridesetih možnih sta napisani samo dve kodi (E24, E25), drugače pa POKLIČITE SERVISERJA.
Model je nekaj takega: SMS40M12EU (nisem ziher)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov
Azrael
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 19:46
Prispevkov: 4432
Aktiv.: 24.01
Kraj: Gorje

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 25, 2009 5:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem, če kaj pomaga, na tej strani naj bi bil na voljo Bosch Dishwasher Troubleshoot Guide.

Žal pa se meni že pred časom ni uspelo registrirati na to stran, pa tudi danes nič ne kaže na uspeh.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 19:46
Prispevkov: 4432
Aktiv.: 24.01
Kraj: Gorje

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 26, 2009 10:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Registracija na zgoraj omenjeni forum, mi je uspela, in pdf imam na disku-

Žal so v njem podatki za stroje do leta 2001 (serija SHI, SHU in SHV) in stroja, ki ga ima avtor teme, ni v tem dokumentu.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group