www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Pohvala Avtorju Foruma inseveda tudi članom!

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
zoki
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Nov 2003 21:50
Prispevkov: 119
Aktiv.: 0.53

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 22, 2003 10:37 pm    Naslov sporočila:  Pohvala Avtorju Foruma inseveda tudi članom! Odgovori s citatom

Sem se čisto zelen član foruma,vendar bom lepo pohvalil vse udeležence(člane) in seveda tudi moderatorja,za zelo lično izdelan projekt in saveda tudi prispevke in odgovore.

Ne vem sicer,ali sem izbral pravilno poglavje, vendar upam da ga bodo dotični videli.
Opravičiti se moram,ker včasih ne napišem šumnikov,vendar to izhaja iz navade,če pišeš v tujino,ali uporabljaš nabor ,kjer jih ni!

Še enkrat:
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 22, 2003 10:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za pohvale, ter dobrodošel na forumu. Za vse; kvalitetno izdelan forum ter vse kar je na njemu se moramo zahvaliti Frenki-ju , ki se na forumu skriva pod "zeleno" barvo. Moja "rdeča" pri tem nima nič, razen kake ideje ter samih člankov. Frenki mi jo je "dodelil" v času testiranja. A sem se zaradi nje čutil dolžnega, da se odzovem na pohvalo. Wink .

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2003 1:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zoki pozdravljen,
Če boš kaj brskal po "starejših" člankih (no ja, niti forum nima ravno dolgega staža) boš videl kako je pravzaprav stvar začela. Lepo da ti je všeč Embarassed , je pa tako kot sem enkrat že pisal tukaj - forum naredijo tak ali drugačen uporabniki in moram reči, da se je tukaj začela formirati družba ki ga dela po moje dobrega. Sama zasnova pa je več ali manj od gole osnove le sledila potrebam in željam uporabnikov. Brez takšnih kot je Silvo in še nekateri, ki so pripravljeni svoje znanje, čas in izkušnje tudi dajati pa bi verjetno stvar sploh ne prišla do te oblike.

Torej: dobrodošel in upam, da se boš še vračal in aktivno vključil v diskusije.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zoki
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Nov 2003 21:50
Prispevkov: 119
Aktiv.: 0.53

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 23, 2003 4:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še enkrat lep pozdrav Silvu, Frenkiju in ostalim članom!!
Seveda obljubim da se bom vklučil,če mi bo le dopuščal čas.
Imam modemsko povezavo,tako da nisem ves čas "online",vendar zvečer ni problema.
Rad bi pojasnil še tisto o šumnikih ,ki morda ne spadajo v kontekst pohvale.Vendar sem prebral navodila o pristopu na forum in se trudim da bi ostala diskusija tudi na slovnični ravni,zato tudi opravičilo avtorju !

P.S. Ali bi mi lahko pripeli sliko,ki jo pošiljam k mojemu profilu,sem namreč zelo navezan nanjo?Jaz sem jo že malo stisnil,nabrž pa jo bo potrebno še malo obdelati.

Pa prav lep pozdrav Zoki!



Tiger.jpg
 Opis:
Slika tigra ,ki me spremlja od začetkov mojega dela z računalnistvom.
 Velikost datoteke:  51.83 KB
 Pogledana:  18 krat

Tiger.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 68 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group