www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Instaliran file manager

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 12, 2003 1:35 pm    Naslov sporočila:  Instaliran file manager Odgovori s citatom

Poskusil sem z instalacijo file managerja namenjenega arhivu zanimivih datotek. Dostopen je preko linka "Datoteke" v zgornjem meniju foruma. Zadeva se ne navezuje na forum, zato je potrebna prijava tudi tam da se omogoči upload.
Komentarji so seveda dobrodošli Think Wink .

Lp,
Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 14, 2003 7:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki.
Na "File managerju" nimaš gumba za vrnitev na forum.


lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 14, 2003 9:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo hvala za nasvet - urejeno Wink .

Lp,
Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 14, 2003 9:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To je bila brzina Wink sem ga že probal

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 26, 2003 2:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,
Nekaj ni vredo z uploadom Sad . Ne moram namreč v nov direktorij katerega sem kreiral. Najprej sem mislil narediti poddirektorj v "zabavi" Direktorj sicer gre kreirat ne morem pa se postavit v njega za upload. Enako ne gre iz osnevnega direktorija.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 26, 2003 4:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izgleda da je bilo nekaj narobe pri prijavi Confused , segment log datoteke ti bom pripel na privat. Poskusil sem ponoviti napako ampak žal ne uspem, tule je šlo normalno skozi.

Lp,
Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 03, 2003 12:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,
A mogoče lahko kako urediš tisti download PDF datotek. Ljudje klikajo na ime pa na ikono od spredaj. mogoče lahko tisto ikono v "Rating" za download preneseš naprej ? Najbolj jih zmede to da nap. gre odpret slikice pa ZIP pdf pa ne in mislijo, da je nekaj narobe Sad Ravno zdajle mi je to nekdo z Mobisuxa napisal.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 03, 2003 3:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekaj sem naredil, upam da vsaj približno dela Confused . Na vsa imena sem postavil link, nato pa za tipe datotek, kjer je možen predogled startam tega, pri ostalih pa prožim download. Nekoliko drugače gre stvar pri prikazu zadnjih uploadov in najpogostejših downloadov kjer pa imam še eno napako v skriptah in bom dal gor takoj ko bo delalo normalno. Potestiral sem samo na hitro in nisem prepričan, da ni kje kake napake.

Takole, sedaj bi moralo delati tudi na pregledu zadnjih uploadov in najpogostejših downloadov. Če je ostala kje kaka napaka mi prosim sporočite da popravim.

Dodal sem še popup za pregled PDF datoteke - mislim da stvar dela normalno.

Lp,
Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group