www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Literatura (kako začeti s programiranjem PIC - ev)
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Osnove programiranja PIC-a v Assembler-ju
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 24, 2005 11:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Danes sem sestavil programator, pred 10 minutami sem ga vklopil. Dela Very Happy Ko ga prižgem sveti zelena led dioda, ko odprem PICALL se prižge še rdeča. Funkcije program, verify, read, blank check, erase.. delajo enako, če je čip noter ali če ga ni.

Ko sem že naredil tiskano vezje, in prilotal večino elementov, sem ugotovil, da načrt tiskanega vezja ni v pravem merilu. Podnožje dil 18 mi je ratalo stlačit na ploščico, prav tako dil 8, nisem pa uspel montirat dil 40. Itak ga verjetno ne bom nikoli rabil. Podnožji pa sta kar navadni, se mi je zdelo škoda dajat dosti denarja za namenskega

Jutri bom poskušal programirat

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 12:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem potegnil par HEX-ov s tega foruma, pa mi nobeden ne deluje. Javi mi napako.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 5:49 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

podboj je napisal/a:
Dela Very Happy ... Ko ga prižgem sveti zelena led dioda, ko odprem PICALL se prižge še rdeča. ...


Nimaš pravilno konfiguriranega softwera. Ko zaženeš software mora goreti le led za napajanje. Ko poženeš programiranje mora utripat led Vpp.
Poglej v menu "Seting" ->"Hardware test/setup" kjer imaš tudi test.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 1:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, je res. Problem je, ker imam 74LS07. Ne vem pa katero verzijo programatorja imam. Na izbiro imam DT-001 in KIT01. Iz pdf dokumenta pic16pro sem izdelal prvega (ima 3 led diode). Sedaj downloadam nov MPASM, ker verzija ki jo imam ne podpira 16F628

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 1:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izberi kar obcijo "p16pro 74ls07" pa bi moglo delat. Pri eni seriji 16F628A sem imel težave s programiranjem v koliko sem imel vključeno "Erase before program" Tisto sem izključil ter pic vedno pred programiranjem ročno obrisal. (F9)
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 2:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Javi mi to napako:

Program error:

Program: adress=0000 buffer=28A6 device=3FFF

To javi pri vsakem HEX-u. Če odkljukam "Erase before program" ne pomaga

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 2:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lahko pripneš kakšen program, ki je pisan za PIC16F628? Sedaj poskušam s programi za PIC16F84. Mogoče je to vzrok

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 7:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

podboj je napisal/a:
Javi mi to napako:

Program error:

Program: adress=0000 buffer=28A6 device=3FFF

To javi pri vsakem HEX-u. Če odkljukam "Erase before program" ne pomaga

Lp


Očitno nekaj ni vredo s programatorjem. Obstaja tudi majhna vrjetnost, da je težava PC. Poskusi programator še na drugem PC-Ju. Preveri VPP, ki mora biti 13V. Software ima lepo narejen vmesnik za testiranje, kjer lahko vključiš posamezne linije ter preveriš napetosti.

P.S.
Žal nimam telepatskih sposobnosti, da bi ugotovil kaj je narobe, če ne napišeš kaj si sploh poskusil. Programator lepo deluje, če je vse pravilno sestavljeno.

podboj je napisal/a:
Lahko pripneš kakšen program, ki je pisan za PIC16F628? Sedaj poskušam s programi za PIC16F84. Mogoče je to vzrok
Lp

Tudi lenobe ne nameravam podpirati. Na forum sem pripel že precej programov za 16F628. Iskal pa jih ne bom.


Citiram:
Ko sem že naredil tiskano vezje, in prilotal večino elementov, sem ugotovil, da načrt tiskanega vezja ni v pravem merilu


Tiskano vezje je v pravem merilu. Težava je z nastavitvijo tvojega Acorbata.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 8:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, verjetno je res softwerska napaka, bom poskusil še na pentiumu 166. Programator sem večkrat pregledal, pa izgleda OK, napetost na kondenzatorju je 15,4V namesto 13V je 12.77V in 5V je točnih. Bom poskusil zamenjat napajalc. Ta daje 17V enosmerne, ko je gor priključen programator.

Tisti tester sem opazil, vendar nisem vedel, za kaj bi ga uporabil Smile Bom poskusi, samo še da pojem, ker danes nisem še nič razen zajtrka

Bolj kot pripenjanje HEX-ov, me zanima, ali naj bi s PIC16F628 delovali tudi HEX-i za PIC16F84? V picall-u se izbere PIC, tako, da mislim, da bi moralo it.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 9:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Aja, hex od "mini projekta" mi ne dela

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 9:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Resnično ne razumem, da je potrebno s vsakega, ki potrebuje pomoč "vleči" kake težave ima. Sad
Hardware lahko z instrumentom ter sowtwerom p16pro preveriš v 2 minutah.
Menu "Seting/set/test"

Merilne točke, ki jih bom navedel so za 18 pinsko podnožje.

Za programirat rabimo:
-Vdd, ki je 5V Napetost meriš med 5(-) ter 14(+) pinom. Vključi gumb Set/Clear Vdd.

-Vpp =12.5-13.5V meriš med 4 ter 4 pinom. Vključiš jo z gumbom Set/Clear Vpp prižgal se bo tudi vPP led na programatorju.

- Data= 5V med 5 ter 13 pinom. Vključiš z gumbom Set/Clear Dataout

- CLK = 5V med 5 ter 12 pinom. Vkljuciš z gumbom Set/Clear CLK

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2005 10:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dela Very Happy

Clock ni delal. Imel sem en stik z maso na tiskanem vezju. Čeprav ni izgledalo, da je

Hvala za pomoč

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
go-go
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 11 Sep 2009 21:58
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 01, 2010 7:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kako začneš v mplab
npr. v asemblerju je asm.,lkr.,
s hi-tech kaj nastaviš
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Osnove programiranja PIC-a v Assembler-ju Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group