www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kalčič Trst

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1753
Aktiv.: 7.86
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 19, 2008 12:31 pm    Naslov sporočila:  Kalčič Trst Odgovori s citatom

Najbrž rubrika ni prava, pa vseeno:

Ali kdo hodi v Trst? Rabil bi eno zadevo iz Kalčiča, pa je samo za to predaleč, v SLO pa ne pošiljajo.

LP


http://www.kalcic.it/default.asp?ricerca=1&testoricerca=6/A9673


Hvala in LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4592
Aktiv.: 20.59
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 19, 2008 1:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si preprican, da ne posiljajo v slovenijo? Ponavadi so....
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.79
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 19, 2008 1:50 pm    Naslov sporočila:  Re: Kalčič Trst Odgovori s citatom

satelitko je napisal/a:
Ali kdo hodi v Trst? Rabil bi eno zadevo iz Kalčiča, pa je samo za to predaleč, v SLO pa ne pošiljajo.

Jah.. saj lahko prideš mene obiskat, pa greš spotoma še do Trsta (bom za vodiča).

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1753
Aktiv.: 7.86
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 19, 2008 3:45 pm    Naslov sporočila:  Re: Kalčič Trst Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
satelitko je napisal/a:
Ali kdo hodi v Trst? Rabil bi eno zadevo iz Kalčiča, pa je samo za to predaleč, v SLO pa ne pošiljajo.

Jah.. saj lahko prideš mene obiskat, pa greš spotoma še do Trsta (bom za vodiča).


Jah, saj ne gre za to, da ne bi našel, parkrat sem že bil tam. Štos je, da se za 25 EUR ne splača vozit 200km daleč...

K tebi na obisk bi pa rade volje prišel, samo bi najbrž izgledal kot mulc v trgovini s cukrom... Wink Te občudujem, s koliko stvarmi se imaš čas ukvarjat.

LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.79
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 19, 2008 5:48 pm    Naslov sporočila:  Re: Kalčič Trst Odgovori s citatom

satelitko je napisal/a:
K tebi na obisk bi pa rade volje prišel, samo bi najbrž izgledal kot mulc v trgovini s cukrom... Wink

Dobrodoše! Pa še v Trst skočiva. Mimogrede pa še do LENUH-a. Ta pri Kalčiču dobi stvari nekoliko ceneje...

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
andrejj
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Mar 2004 15:06
Prispevkov: 4250
Aktiv.: 19.05
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 19, 2008 7:14 pm    Naslov sporočila:  Re: Kalčič Trst Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
satelitko je napisal/a:
K tebi na obisk bi pa rade volje prišel, samo bi najbrž izgledal kot mulc v trgovini s cukrom... Wink

Dobrodoše! Pa še v Trst skočiva. Mimogrede pa še do LENUH-a. Ta pri Kalčiču dobi stvari nekoliko ceneje...

Satelitko,vzemi en dan prost in pojdi.Jaz sem bil že dvakrat, je zanimivo in zanimiv kraški kraj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.23
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 20, 2008 9:42 am    Naslov sporočila:  Re: Kalčič Trst Odgovori s citatom

andrejj je napisal/a:
...je zanimivo in zanimiv kraški kraj.


Samo ko prideš v Kačiče in če najdeš hišo z eno veliko anteno na strehi... Gledaš napačno hišo. Volkova hiša ima prijeten zalogaj anten Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1007
Aktiv.: 4.51
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 10, 2008 1:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali se moraš obvezno registrirati na njihovi strani, da lahko vidiš cene ali kako je s tem.

Sem hotel pogledati nekaj na njihovi strani pa ni cene zraven.

Sem se tudi prejšni teden poskusil registrirat pa sem dobil emajl, da je tisti nick na katerega sem se registriral definitivno deleted.
Potem sem na tisti naslov poslal email z vprašanjem zakaj tako, res da v Slovenščini pa ni bilo odgovora.
Vprašanje ali je kdo registriran tam in kaj moraš narediti za uspešno registracijo.
LP SRečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.79
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 10, 2008 1:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če si se registriral na srecko, potem vem zakaj se gre Laughing Laughing Laughing Poskusi z kakim drugim nickom.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1007
Aktiv.: 4.51
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 10, 2008 7:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
Če si se registriral na srecko, potem vem zakaj se gre Laughing Laughing Laughing Poskusi z kakim drugim nickom.

Ne nisem se registriral z tem nickom ampak drugim ni ime vsaj pri nas v Sloveniji.

Zakaj ne gre ali ima to v Italjanščini kakšen drug pomen?

LP Srečko

PS Lahko tudi na PM.

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.79
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 10, 2008 7:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Emmm.. ne ni pomembno..

Bil je en uporabnik s tem nickom, pa so ga "suspendirali"!

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Davorin
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Okt 2006 16:28
Prispevkov: 129
Aktiv.: 0.60

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 10, 2008 10:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kje v Trstu je ta trgovina?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LENUH
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Nov 2006 15:13
Prispevkov: 38
Aktiv.: 0.18
Kraj: vreme

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 18, 2010 11:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

via. Enrico Dandolo 8. GPS te tja lepo pripelje
_________________
prihajajo in odhajajo...jaz pa lenarim in še vedno živim
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LENUH
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Nov 2006 15:13
Prispevkov: 38
Aktiv.: 0.18
Kraj: vreme

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 18, 2010 11:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem hitr kaj? A smo že 2010 in to petek 18.junij..o mado...
_________________
prihajajo in odhajajo...jaz pa lenarim in še vedno živim
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 77 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group