www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Filemanager

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.25
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 17, 2005 8:17 pm    Naslov sporočila:  Filemanager Odgovori s citatom

Imam probleme z downloadanjem na filemanagerju. In sicer ko kliknem na download mi napiše da so datoteke namenjene uporabnikom foruma.Kaj je narobe?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.25
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2005 7:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A res nihče ne ve kaj je narobe. Tudi moderatorji ne? Sad
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.39
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2005 7:30 pm    Naslov sporočila: icon_angry  Odgovori s citatom

Preberi si tole temo. Če po tem še vedno ne bo šlo, se beremo naprej. Mimogrede, povezava je navedena na prvi strani.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.25
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2005 8:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hmmm...Pri pregledu te teme sem videl da je "najmanjši" limit 3 datoteke dnevno in da se morata e-mail na forumu in e-mail na FM ujemati. Kakor sem videl v profilu izpolnjujem vse zastavljene kriterije (vsaj kaže na to).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.39
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2005 8:16 pm    Naslov sporočila: icon_sad  Odgovori s citatom

Ti trdiš, da je tole enako Question

mitjam=NUFAN

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.25
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2005 8:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se opravičujem. Za uporabniško ime pa nisem vedel da mora bit enako. Ko sem se na začetku hotel prijaviti v FM pod nickom NUFAN mi je napisalo, da je to ime že zasedeno zato sem si izbral drugega...Se da to spremeniti?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.39
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2005 8:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poskusi s prijavo z enakim uporabniškim imenom kot tukaj na forumu ponovno.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.25
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 19, 2005 10:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

OK sedaj pa dela. Hvala Frenki!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
zibyziby
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 27 Maj 2005 21:13
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01
Kraj: Logarska dolina

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 27, 2005 11:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi meni dela težave download iz Filemanager-ja! Uporabniško ime in E-mail se ujemata, pa vseeno ne gre Sad
Pa je to res, da je download omejen, pa na koliko?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 28, 2005 12:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Preberi pravilo št.6 !

http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=249

lp
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.25
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 28, 2005 10:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Preberi si tole temo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
zibyziby
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 27 Maj 2005 21:13
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01
Kraj: Logarska dolina

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 28, 2005 2:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Včeraj nisem mogel, danes pa že lahko downloadam.
Šel sem čez mejo. sem nov in sem praveč brskal.
Vseeno hvala za pomoč.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
branko47
Član
Član



Pridružen-a: Sob 07 Jan 2006 11:10
Prispevkov: 164
Aktiv.: 0.74
Kraj: Pozarevac

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2006 12:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Na filemanager se naložil (za vajo) 2 fajla v imenik TDA. V koloni rating sta dve ikonici preveč (za brisanje in spremembo imena ) in ne vem kao naj ih umaknem.
Opravučujem se za morebitne jezikovne napake, pač slovenščina ni moj materini jezik.
LP
branko47
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.39
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2006 1:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nič ni narobe. Ti dve ikoni vidiš kot lastnik datotek samo ti. Datoteko, ki si jo pripel imaš pravico preimenovat ali pobrisat. Najenostavneje boš to preveril tako, da se odjaviš in pogledaš vsebino imenika. Iz vseh datotek bodo ozginile oznake.

Ne opravičuj se za jezikovne napake, na forumu je precej takšnih, ki kljub materinemu jeziku takšnega sporočila ne spravijo skupaj.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
branko47
Član
Član



Pridružen-a: Sob 07 Jan 2006 11:10
Prispevkov: 164
Aktiv.: 0.74
Kraj: Pozarevac

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2006 1:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovor. Ravnal sem po navodilih, pa še naprej so 4 ikone. Upam da bo vse u redu.
lp
branko47
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group