www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

MOj POV display projekt z MSP430F2274

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> 16 bitni mlinčki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Neoxy
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Jul 2008 14:45
Prispevkov: 51
Aktiv.: 0.27
Kraj: Murska Sobota, Maribor, Ljubljana, KOper

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2010 2:54 pm    Naslov sporočila:  MOj POV display projekt z MSP430F2274 Odgovori s citatom

Verzija 1.0:
http://www.facebook.com/v/394251477886
Verzija 2.0 - test:
http://www.facebook.com/v/395265747886

Verzija 3.0:
- Slike, filmi, vezje, source code, moj windows program za custom characters sledi v naslednjih dneh Smile

Premišljujem že o verziji 4.0 z 24RGB ledicami, 2xMSP430F2274, RAMom in wireless komunikacijo z PCjem... samo to bo enkrat ko bo čas Smile

_________________
Neoxy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NUFAN
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Apr 2004 21:39
Prispevkov: 947
Aktiv.: 4.26
Kraj: Žalec

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2010 5:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Video ni na voljo, ker pravic nisi nastavil kot public.
_________________
Roke spadajo k telesu, ne k delu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Neoxy
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Jul 2008 14:45
Prispevkov: 51
Aktiv.: 0.27
Kraj: Murska Sobota, Maribor, Ljubljana, KOper

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2010 5:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

zdaj gre?
_________________
Neoxy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xsyt
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 22:19
Prispevkov: 1346
Aktiv.: 6.98
Kraj: Slov.Bistrica

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2010 5:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kakšen motor pa uporabljaš? Tudi sam sem razmišljal o podobni zadevi, seveda RGB, zatakne se pa pri motorju in napajanjem. uC in LED verjetno morajo biti baterijsko, motor pa eksterno? Ali obstaja kakšna dobra rešitev za prenos napajanja na vezje?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
LEDuser
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 12:06
Prispevkov: 1104
Aktiv.: 5.67
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2010 8:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Inducirana napetost + goldcap?
_________________
Razsvetljujemo od leta 1920!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Neoxy
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Jul 2008 14:45
Prispevkov: 51
Aktiv.: 0.27
Kraj: Murska Sobota, Maribor, Ljubljana, KOper

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2010 9:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

jaz sem uporabil glavo od videorekorderja... lepo stabiliziran in ima že luknje za privit vezje...

prenos elektrike sem zaenkrat rešil mehansko (podložka skrita v glavi po kateri drsi žična zanka) napajam z 12V na vezju pa je regulator ki mi napetost spusti na 3.3V

JE pa res rešitev z indukcijo najelegantnejša, sam sem bil malo len pa se mi ni takrat dalo v to spuščat Smile Bom jo pa po vsej verjetnosti uporabil v prihodnje... wireless komunikacijo bom po vsej verjetno rešil optično preko IR... se mi zdi najmanjša verjetnost da bi šlo kaj narobe...

_________________
Neoxy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> 16 bitni mlinčki Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group