www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

konkurenca?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.45
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 9:33 am    Naslov sporočila:  konkurenca? Odgovori s citatom

Samo obvestilo.
Prejle sem na Elektro-N forumu hotel povedati Bocotu, ki sprašuje o polnilniku HI-MH akomulatorjev, konkretneje vprašanje za Silvota, da se naj obrne na tale forum, kjer bo le tega dobil, sem podal link za tale forum,pa glej zlomka. Ko pogledam moj odgovor, vidim, da link kaže sam nase, to je na Elektro-N forum Evil or Very Mad . Popravim, vendar brez uspeha. Je to posledica nesoglasij v zadnjem času?

_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 9:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem kaj se dogaja tam ... me niti ne zanima. Zakaj se tam ne oglašam več sem objasnil nekje tukaj. Tudi Frenki je razložil s kakim namenom je bil postavljen tale forum - še zdaleč ne da bi bil "konkurenca" bil je postavljen praktično zaradi testiranja nekaterih stvari za katere admin na E-N ni imel posluha. Sam sem se "zasidral" tukaj ker, ker mi je pač všeč. Svoj čas je bila tudi povezava od tukaj na E-N katero pa mislim, da je Frenki ravno zaradi tega odstranil. Sam na E-N nisem delal nobene reklame za tele forum, (kot mi je nekoč Znida očital, da želim pridobiti uporabnike od tam sem - če bi to želel se bi stvari lotil drugače) Edina reklama za tale forum je je moj podpis- povezava katero imam narejeno na Mobisux-u, na katerem sem kar precej aktiven.

P.S.
Admin (lastnik) foruma nisem jaz ampak Frenki- le ta mi je dodelil administratorske pravice zgolj zaradi testiranja.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 10:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

TUKAJ je bilo na to temo že kar nekaj napisanega...

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.45
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 10:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja sem si že prebral. Mislim pa da ni lepo od Znide, da ne pusti vpisati linka na tale forum.
_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 2:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni,
Samo kratek odgovor glede linka na E-N. Povezavo sem postavil sem gor skupaj z logotipom foruma E-N - gor pa je bila vse do tedaj, ko je administrator navedenega foruma postavil recenzijo na vse kar kaže sem ali omenja to stran. Prav ali ne? Vsak lahko presodi sam. Več pa je tako napisano v temi katere link je navedel Silvo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group