www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Laserski tiskalniki in TIV
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Strojna oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.13
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 10:53 pm    Naslov sporočila:  Laserski tiskalniki in TIV Odgovori s citatom

No, ker imam dovolj tiskanja drugje razmišljam, da bi si za potrebo izdelave tiskanih vezij kupil laserski tiskalnik. Gledal sem tega , ker je pač zelo poceni. Ga ima kdo? Je primeren za izdelavo TIV?

Če pa poznate kakšnega za podobno ceno, ki se obnese za izdelavo TIV pa kar na dan z njim. Če bo imel še LAN priključek pa še toliko bolje.

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož


Nazadnje urejal/a PZUFIC Sob Mar 12, 2011 4:06 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Musty
Član
Član



Pridružen-a: Sob 28 Apr 2007 8:54
Prispevkov: 1575
Aktiv.: 7.66
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 10:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Z samsungi gre lepodelat TIV, naprimer tem
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RUros
Član
Član



Pridružen-a: Čet 09 Mar 2006 22:26
Prispevkov: 1030
Aktiv.: 4.69

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 11:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam imam Xeroxa, za vezja delat je super. Trenutno pa iščem toner zanj Rolling Eyes .
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sibica
Član
Član



Pridružen-a: Sob 02 Maj 2009 15:24
Prispevkov: 1097
Aktiv.: 6.06
Kraj: Vremska Dolina

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 12:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz ga imam. Je odličen za prenos tonerja in tudi na sploh je zelo vredu tiskalnik.
_________________
Slabih pilotov ni. So dobri ali pokojni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tuma
Član
Član



Pridružen-a: Čet 10 Feb 2011 6:02
Prispevkov: 11
Aktiv.: 0.07

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 4:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kserox je za mene eno sranje od printerja.Moj je crknil že pri printanju papirja stopila se je plastika v pogonu kaj šele kaj drugega pa še kartuše so drage ko hudič Sedaj uporabljam Samsung in je povsem ok.Laser se ve
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RUros
Član
Član



Pridružen-a: Čet 09 Mar 2006 22:26
Prispevkov: 1030
Aktiv.: 4.69

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 8:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

tuma je napisal/a:
Kserox je za mene eno sranje od printerja.Moj je crknil že pri printanju papirja stopila se je plastika v pogonu kaj šele kaj drugega pa še kartuše so drage ko hudič Sedaj uporabljam Samsung in je povsem ok.Laser se ve


Nevem kaj si ti pričakoval od laserskega tiskalnika za 60€. Zlato jamo ? Sicer jaz takšnih problemov s tiskalnikom nimam, toner pa je v istem rangu kot ostali tonerji za druge tiskalnike.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.13
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 9:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sedaj mi je padel v oči tale. Zdaj pa čakam na odgovor, ker sumim, da tonerjev ni zraven. Pridejo pa malo manj kot 400€. Very Happy Rolling Eyes
_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.72
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 11:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam Xeroxa. Deluje zadovoljivo, nič bistveno drugače kot Samsung, z izjemo paper-traya ki je pri Xeroxu skrit pod tiskalnikom in mi je tak sistem izredno všeč. PA še posebej režo ima za tiskanje na liste drugih idmenzij, ZELO uporabno pri tiskanju na reklame (TIV). Jaz bi ti brez kakršnekoli slabe vesti priporočil Xerox. Na Enaa so ga imeli za 54eur pa še 4GB usb ključek si dobil zraven.

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.13
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 4:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

PZUFIC je napisal/a:
Sedaj mi je padel v oči tale. Zdaj pa čakam na odgovor, ker sumim, da tonerjev ni zraven. Pridejo pa malo manj kot 400€. Very Happy Rolling Eyes


Sem bil v Big Bangu un tiskalnik ima poleg tonerje, seveda ne popolnoma polne.
Ima kdo podoben tiskalnik? Kako je z njim in izdelavo TIV?

Kako pa se obnese polnjenje tonerja s prahom kupljenim preko ebay-a.

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
sars
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Jan 2010 20:40
Prispevkov: 671
Aktiv.: 3.88
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 4:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam imam takega že 2 leti in nimam nobenih problemov. Tonerja mi še ni bilo treba menjat, tiv se pa tudi lepo dela.
_________________
Ko misliš, da nimaš sreče v življenju, pomisli na voznike Renaultov. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Sibica
Član
Član



Pridružen-a: Sob 02 Maj 2009 15:24
Prispevkov: 1097
Aktiv.: 6.06
Kraj: Vremska Dolina

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 4:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Barvni laserci niso primerni za prenos tonerja.
_________________
Slabih pilotov ni. So dobri ali pokojni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.13
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 5:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

stranaboy je napisal/a:
Barvni laserci niso primerni za prenos tonerja.

Zakaj pa to?

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Sibica
Član
Član



Pridružen-a: Sob 02 Maj 2009 15:24
Prispevkov: 1097
Aktiv.: 6.06
Kraj: Vremska Dolina

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 7:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Slišal sem za par primerov, ko je odstopil sloj od reklamnega papirja in zapacal valje. Mogoče, ker ga po vsakem nanosu tonerja še segreje.
_________________
Slabih pilotov ni. So dobri ali pokojni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Musty
Član
Član



Pridružen-a: Sob 28 Apr 2007 8:54
Prispevkov: 1575
Aktiv.: 7.66
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 7:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam barvnega laserja samsung. Uporabljam ga nekje pol leta že brez vsakih problemov, lepo natisne in ne zapeče preveč.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sibica
Član
Član



Pridružen-a: Sob 02 Maj 2009 15:24
Prispevkov: 1097
Aktiv.: 6.06
Kraj: Vremska Dolina

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 7:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Aha. No torej so bili tisti primeri bolj izjema kot pravilo. Ko sem jaz kupoval me je prijatelj opozoril naj vzamem črnobelega, ker se je to zgodilo pri njegovem barvnem lasercu.
_________________
Slabih pilotov ni. So dobri ali pokojni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Strojna oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 38 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group