www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kako je z Downloadom?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.13
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 8:39 pm    Naslov sporočila:  Kako je z Downloadom? Odgovori s citatom

Zanima me kaj pomeni "premalo prometa" pri downloadu? Question
Predlagam, da bi se spodaj opisalo- naredila legenda!
Lp
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 9:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na tole bo mogel odgovoriti Frenki. Kaj ni šlo l kaj downloadat ?

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gost








PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 10:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malce čuden način sem izbral za rešitev mojega problema, vendar vseeno.
Registriral sem se na forum, vendar se sedaj ne morem prijaviti.
Uporabniško ime je promehanik. Prosil bi Silvota ali frenkija, če mio lahko pomagata???
lp
Nazaj na vrh
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 31, 2003 10:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole bo pogledal Frenki. Si poskusil "pokljukati" tisti kvadratek pod geslom "vedno me prijavi" ?

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
promehanik
Član
Član



Pridružen-a: Tor 29 Jul 2003 23:41
Prispevkov: 611
Aktiv.: 2.74

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 7:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala Silvo,
Sem obkljukal in sedaj dela.
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.13
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 8:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, v sekciji Download ne morem kliknit na NIČ -to je tam , ko so EPE Magazine, na osnovi tega pa ne morem downloadat.
Aki moram slučajno jaz pri sebi kaj nastavit?
Lp
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 9:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni gre -mogoče zato ker imam administratorske pravice ?... počakaj, da vidi post Frenki ti bo on povedal v čem je problem.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 9:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Embarassed sem zdajle probal - tudi meni ne gre...download se sicer začene - potem pa se ne dogaja nič "Progres" indikator ne kaže nič le čas teče -prenosa ni

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.13
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 9:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jap, jaz pa imam problem, da niti ne morem začeti Downloadat, pa tudi ikone niso vidne,No, lahko kliknem edino na info, kjer se potem pokaže kaj je spodaj vendar Download ni možen! Question
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 9:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Stvar mi je sicer "zložilo" dol če prav indikator ni nič kazal. Tisto o prometu:
Vsaj domnevam - da glede na to koliko si naložil na File managerja toliko lahko tukaj za "nagrado" downloadaš ? Bo tole Frenki potrdil - gre le za mojo domnevo - sam imam rumen simbol ter imam nekaj čez 85M uploada.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.13
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 9:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, imam še eno vprašanje.
Ali se bo odprla kakšna sekcija z Malimi oglasi?
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.13
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 9:22 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, tudi jaz sem tako razumel, da je Download odvisen od uploada, vendar pri raznih PDF datotekah, ki niso kaj dosti velike ne bo možno pridobiti tako hitro bonusa za Dol jemat.
Sicer sem tudi sam dodal nekaj datotek v file manager, pa je v Download na mojem računu 0kb.Brez veze pa se mi zdi, da dam gor nek filmček(teh mi ne manjka) v file manager in na osnovi tega lahko prebiram revijo?
Dajta z Frenkijem malce podebatirat o tem.
Aja, pa še bay the way....predlagal bi kakšen gumb na koncu posta, ki te vrne na prvo stran!
Lp
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.36
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 9:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim, da bo Frenki glede "Malih oglasov" ter downlada uredil ter stvar objasnil.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 3:05 pm    Naslov sporočila:  Download Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Sekcijo download sem forumu dodal ob testiranju nekaterih modifikacij. Opis "Premalo prometa" pa ni nič drugega kot legenda Wink. Gre pa za to, da je na sam forum možno zložit kake datoteke pri katerih se pove kdo jih lahko potegne dol. Torej nekatere registrirani uporabniki, nekatere so dostopne vsem, ... Ob postavitvi sem registriranim uporabnikom postavil 100M bonusa - novo registriranim pa se v startu postavi na 0M. Teh nekaj datotek sem gor zložil bolj za test ali zadeva dela. Zadeva ni v ničemer povezana s samim uploadom kakor boco sklepa verjetno zaradi nerodno napisane legende. To bo treba popraviti in nobenega razloga ni, da ti dostopa do datoteke ne bi omogočil. Download iz te sekcije je možen pri tistih datotekah, kjer se pojavlja zelena ikona. Sam sem zadevo preizkušal in je normalno delala, tako da bi bilo edino možno da z dovoljenji na datotekah kaj ni v redu. Pred kratkim sem res nekaj šaril na tem Sad tako da bom to popravil čimprej. Kar se tiče progress indikatorja na browserju - gre za http download - pri tem pa browser ne dobi informacije o dolžini datoteke, zato progress stoji čeprav download teče.

Gumba za povratek na prvo stran na koncu post-a res ni, je pa link "WWW2 Seznam forumov", ki bi moral početi ravno to. Če pa imaš v mislih kaj drugega prosim razloži in bom poskusil uredit.

Temo "Mali oglasi" bom odprl, predlagam le da noter ne pišete komercialnih oglasov.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.13
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 01, 2003 7:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lep pozdrav.

Sedaj vse lepo funkcionira, ter lahko downloadam.Ja, pa čeprav testno, ampak proti takim revijam za Downloadat pa ne bi imel nič, če jih bo še več.
Z gumbom Na Prvo stran pa sva se čisto razumela in tudi vem, da da je tisti link namenjen temu, vendar smo nekako bolj navajeni če je kar gumb, lahko bi bil enak kot je Odgovori in bi bil postavljen zraven.
No samo moj predlog ki pa ni nujno , da je lih pameten. Wink
Lp
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 67 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group