www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Dodajanje naprav v AVR studio 4

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> AVR, LPC900, x51
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3361
Aktiv.: 16.88

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 1:38 pm    Naslov sporočila:  Dodajanje naprav v AVR studio 4 Odgovori s citatom

Pozdrav!

Vem, da že obstaja verzija 5, ki bi problem rešila, vendar...

Kako dodaš nov mikro v seznam naprav (device list)? Sem že brskal po Atmelovi strani, tudi nekaj po avrfreaks, ampak našel nič konkretnega. Kje torej najti potrebne fajle?

Konkretno, v moji verziji AVR studia 4.13 SP2 ni tiny-ja 4313. Ki je drugače enak, kompatibilen tiny-ju 2313, le da ima več spomina.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9407
Aktiv.: 41.96
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 2:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Verjetno nekje globoko v datotečni strukturi programa obstaja datoteka, ki v imenu vsebuje številke 2313. Če najdeš ta fajl, in je v tekstovni obliki, ga samo skopiraš, preimenuješ in popraviš vrstico ki opisuje Flash.
_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
silvo_v
Član
Član



Pridružen-a: Pon 11 Jul 2005 22:00
Prispevkov: 146
Aktiv.: 0.65
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 02, 2011 5:27 pm    Naslov sporočila:  Re: Dodajanje naprav v AVR studio 4 Odgovori s citatom

lojzek je napisal/a:
Konkretno, v moji verziji AVR studia 4.13 SP2 ni tiny-ja 4313. Ki je drugače enak, kompatibilen tiny-ju 2313, le da ima več spomina.


Jaz imam AVR Studio V4.18, v njej je že tiny4313. Predlagam, da si naložiš zadnjo verzijo AVR Studia 4.

Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3361
Aktiv.: 16.88

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2011 8:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hja, ti dve varianti sta najtežji. Aly-jeva še sploh, ker je *2313 fajlov kar konkretno število in ni vrag, da nebi nekje kaj zašuštral.

Varianta od silvo_v mi pa ne diši prav preveč, ker imam AVR studio na treh mašinah...

Ali ni nobene easy way variante?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14567
Aktiv.: 64.97
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2011 12:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

lojzek je napisal/a:


Varianta od silvo_v mi pa ne diši prav preveč, ker imam AVR studio na treh mašinah...



Instalacija (nadgradnja) ne traje niti tri minute. Vse ti ostane nespremenjeno.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3361
Aktiv.: 16.88

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 04, 2011 6:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Res sem tako naredil. Ker opcije nadgradnje direktno nisem našel, pa sem se sprijaznil z novo instalacijo. Ampak je Setup program dovolj brihten, da je že sam napravil nadgradnjo namesto nove inštalacije.

Hvala, Branko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> AVR, LPC900, x51 Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 112 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group