www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

CNC rezkalni stroj
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 145, 146, 147  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75554.49

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 8:38 pm    Naslov sporočila:  CNC rezkalni stroj Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.14
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 9:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz osebno čakam na ohišja ležajev, nosilce in delovno mizo, potem pa bi morala zadeva zlaufat Very Happy . To sem dal delat strokovnjakom, ki pravijo, da bodo zadevo uštimali na stotinko natanćno. Elektronika deluje, koračni motorji so pripravljeni, trapezni navoji in matice ter brušena vodila in puše so tudi že. Ko bo, pa bom zadevo ovekovečil in jo pripel sem. Aja, zadevo sem zrisal, načrt pa bo tudi objavljen tukaj, ko bo narejen superfinish.Na koncu sem prišel na obdelovalno površino 380mm x 400mm x 80mm
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lado
Član
Član



Pridružen-a: Pon 09 Feb 2004 13:22
Prispevkov: 987
Aktiv.: 4.44
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 11:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Elektronika je nared,motorje imam,naročil sem še frasmotor (kress) dobiti moram še vodila za x os...
Se premika, sicer ker je lepo vreme bolj počasi...


lp

lado
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dingo
Član
Član



Pridružen-a: Sob 03 Dec 2005 21:52
Prispevkov: 274
Aktiv.: 1.23
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 3:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Cnc je trenutno v gradnji.Naredil sem pa predhodno en prototip manjših dimenzij, ki služi za učenje in treniranje kaj se da in kaj ne.


Lp Blaž

_________________
Vedno me kaj zanima....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4580
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 6:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Elektronika v skatli in deluje
Mehanika se v konstrukciji. Sedaj studiram ali dati linearna THK vodila po zelo prijateljski ceni 150ksit (2x 800mm + 2x 400mm + 1x 200mm + 7 vozickov) ali narediti eno bolj preprosto stvar z okroglimi vodili pa par 100 sit....
Vsekakor ce kdo ve za kaksno boljso ceno linearnih THK vodil naj mi sporoci!

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.63
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 6:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri meni ni nič novega

Imam skoraj vse potrebne dele za izdelavo, le še čas si moram vzet da sestavim. Verjetno bom enkrat poleti, zdaj se pripravljam na izpite

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ervinja
Član
Član



Pridružen-a: Ned 16 Jan 2005 14:32
Prispevkov: 454
Aktiv.: 2.04
Kraj: Šentjur

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 7:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tu je moj skoraj končan CNC.


IM000353.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  327.61 KB
 Pogledana:  2896 krat

IM000353.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75554.49

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 8:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ervinja
Član
Član



Pridružen-a: Ned 16 Jan 2005 14:32
Prispevkov: 454
Aktiv.: 2.04
Kraj: Šentjur

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 9:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Reklame ne bom delal materjal je nabavljen vse v okolici Celja ,elektronika in program je od Srečko Lavriča , vse skupajmaterjala je za približno 80K.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 9:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ervinja je napisal/a:
Tu je moj skoraj končan CNC.


Ni kaj reči - zelo profesionalen izgled. Applause Upam, da bomo kmalu videli kak izdelek.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 10:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ervinja je napisal/a:
Reklame ne bom delal materjal je nabavljen vse v okolici Celja ,elektronika in program je od Srečko Lavriča , vse skupajmaterjala je za približno 80K.


Ožji, ali širši okolici ? Laughing

Fantje, sedaj ga pa že malo se...te s temi "reklamami". Torej vsak, ki ga zanima kje nabaviti material za konkretno CNC samogradnjo, bo moral težiti po ZS. Če bo "interesa" ali pa firbca preveč, avtor enostavno ne bo več odgovarjal. Sad

lp


Nazadnje urejal/a Slowfly Čet Maj 11, 2006 1:02 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75554.49

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 11:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TOTAL
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Jan 2006 9:18
Prispevkov: 109
Aktiv.: 0.49

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 11, 2006 2:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ni kaj zelo profesionalno narejeno mogoče še kakšen opis delovanja natančnost...

lp D
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4580
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 11, 2006 3:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ervinja:
Mene najbolj skrbijo vibracije. Rad bi reskal z reskarjem do fi 6mm. Malo sklepticen sem zaradi vodil, ki jih uporabljas. Kaksne so tvoje iskusnje? THK so draga ko vrag!

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 11, 2006 3:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ervinja je napisal/a:
Reklame ne bom delal materjal je nabavljen vse v okolici Celja ,elektronika in program je od Srečko Lavriča , vse skupajmaterjala je za približno 80K.


Odprl sem NOVO sporočilo za tak namen. V tem sporočilu pa naj se debatira o strokovnih stvareh okrog izgradnje. (Težave, nasveti, priporočila itd...)

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 145, 146, 147  Naslednja
Stran 1 od 147

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group