www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Admin, MadMax & co

 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Tehnicni
Član
Član



Pridružen-a: Pon 11 Feb 2013 12:09
Prispevkov: 40
Aktiv.: 0.30
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 8:26 am    Naslov sporočila:  Admin, MadMax & co Odgovori s citatom

V temi o termistorjih sem bil blokiran zaradi trditev, ki jih še vedno ni nihče argumentirano ovrgel, moje meritve in bogate izkušnje pa kažejo, da imam prav.
Dotična tema je bila zaklenjena zarado skrenitve iz teme, pa je z njo začel MadMax z neumnostjo:
Citiram:
Tehnicni je napisal/a:
1/4W upor za trenutek prenese 3kV 50Hz, sem pravkar preveril, čipi pa so zaščiteni z zaščitno diodo, ki v času nekaj us po moje komot prenese kak amper.

Čipi=procesor na arduinotu? Sanjaj mokre sanje, pa naj bodo prijetne...

, banan sem bil pa jaz.

Itak pa nima smisla, nekateri so pač prepričani v svoj prav in niti ne dopustijo dvomiti, kaj šele da bi preverili ali verjeli meritvi nekoga s 40 letnimi izkušnjami.

Seveda v takem okolju ne mislim sodelovati, zato se poslavljam - razen, če kdo le kaj napiše v bran dejstev.

_________________
Elektronik analogna in RF smer, LabView programer
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s55m
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Jan 2007 17:07
Prispevkov: 2635
Aktiv.: 12.57
Kraj: Sofia-Bolgarija

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 8:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po temu, kako si opisal svoje testiranje dotične zadeve, tudi jaz sam sodim (in najbrž še marsikdo od tukaj prisotnih), da si "kvazimojster".
Lahko, da se motim, a dokler tega ne ovržeš, te bom sodil po tistem prispevku.
Najbrž si bil zaradi tega razloga poslan v Banovce.

_________________
Physics sucks! It always works against "great" ideas! Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tehnicni
Član
Član



Pridružen-a: Pon 11 Feb 2013 12:09
Prispevkov: 40
Aktiv.: 0.30
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 8:49 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Katere dotične zadeve, bilo jih je več. Nekatere moti, da se nisem držal specifikacij, ki pa jih na netu po moje ne najdeš, treba je potegniti analogijo, kaj probati in se opreti na logiko.
_________________
Elektronik analogna in RF smer, LabView programer
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75552.74

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 8:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group