www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prisotnost in odsotnost z foruma - čas med dvema obiskoma

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.52
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 26, 2013 5:33 pm    Naslov sporočila:  Prisotnost in odsotnost z foruma - čas med dvema obiskoma Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Ne vem ali ima še kdo podoben "problem" ali samo jaz.

Gre se namreč za to, da včasih tudi po celi dan ne pogledam na forum, pa se potem najde kakšna tema, ki je dolga par strani ali pa tudi pri ostalih temah je tako, da potem ko pregledam forum in dam na osveži in se je medtem ona tema nekaj spremenila in ima nov prispevek in kliknem nanj me spet vrže čisto na začetek teme torej kot sem jo prvič pogledal tisti dan, namesto, da bi me postavilo skoraj na konec. To se zgodi tudi, če zapustim forum za kako uro ali dve in se medtem tema spremeni me spet da na začetek kamor me je dalo že prvič. Ne vem nekateri forumi imajo tako, da ko si tisto temo pogledal prvič in te drugič da na konec- na samo tisto kar še nisi pregledal.

Ali pa kot se mi je zgodilo včeraj in tudi kdaj prej. Sem se prijavil in po parih prebranih postih sem moral zaradi ene druge napake resetirat računalnik ali pa ko je zmajnkalo elektrike ali sem pomotoma zapustil forum in ko sem se spet prijavil so bile vse teme od prejšnega dne označene kot prebrane- niso bile obarvano rumeno in sem moral potem po datumu in uri prejšnega dne ugotavljati kaj sem že prebral.

Nekateri forumi imajo tudi to urejeno tako, da lahko forum zapustiš in ko se spet prijaviš pa magari po tednu dni kar zadnjič nisi prebral ali označil, da si prebral je še zmeraj označeno - obarvano, da nisi prebral.

Upam, da se bo dalo razumeti kaj hočem vedeti. Very Happy

Lp Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group