www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Uredite link na svojo domačo stran.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.17
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 11:12 am    Naslov sporočila:  Uredite link na svojo domačo stran. Odgovori s citatom

Danes sem dobil opozorilo, da je na strežniku s katerim gostujemo izjemno mnogo linkov na komercialne strani. Moj zagovor, da ljudje pač dajejo linke na uporabne strani ni zdržal, ker so mi v naslednjem e-mailu dokazali, da se gre za reklamiranje.
Posortirali so uporabnike po številu oddanih postov in že na prvih dveh straneh v rubriki osebna stran dejansko mrgoli linkov na komercialne strani.

Ker SiOL v celoti sponzorira stroške kolokacije, torej elektriko in pipico, je povsem jasno, da takega stanja ne bo trpel. Drugo je seveda tudi to, da je forum povsem nekomercialno usmerjen, torej je tako stanje v nasprotju tudi z usmeritvijo foruma.

Zdaj je pa situacija sledeča:
1. Do konca tedna popravite linke na svojo domačo stran tako, da ne bodo več kazali na komercialne strani. (Če to ne uspe, bom preprosto ukinil možnost lega linka.)
2. Poiščite drugo zastonjsko kolokacijo, katere lastnik se bo strinjal, da objavljate komercialne reklame.
3. Vsi, ki čutite to potrebo prispevajte ustrezni delež in pokrijte nekje okrog 1200€+DDV za svoje početje (razen tega bo v to izjemoma težko prepričati tim, ki vodi forum).

Za vse to je časa do ponedeljka 7.10.2013. Toliko časa sem dobil jaz. Toliko ga dajem tudi Vam.
Toliko kot Darko Volk, kot so nosilec pravice do kolokacije pri SiOL-u.
Kot moderator foruma pa naj vam namignem, da je edina realna možnost 1.

Veselo na delo!

V nedeljo bom poimensko objavil vse, ki še kršijo zgoraj povedano. Lepo, res lepo prosim, uredite to, ker mi je izjemoma težko potem pisati prijatelje na neko črno listo.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.


Nazadnje urejal/a VolkD Tor Okt 01, 2013 2:09 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5326
Aktiv.: 24.81
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 12:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj se šteje kot komercialna stran? Tudi npr. link na blog na sicer komercialni strani? (klikni moj www)

LP, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 17.05

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 1:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali se da pokazati tisto kar so pokazali sortirano? 3. stavek....

Sicer nimam svoje strani, ampak dostikrat pa tudi jaz prilepim link do kake trgovine...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.17
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 1:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mucek je napisal/a:
Kaj se šteje kot komercialna stran? Tudi npr. link na blog na sicer komercialni strani? (klikni moj www)

LP, g
Ne vem, ampak jaz se raje nebi igral. Glej pri Branez ni dvomov,.. če mi pa še to razglasijo za komercialo se grem pa jaz fizično tepst z njimi. Zate se pa nebi upal it.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.


Nazadnje urejal/a VolkD Tor Okt 01, 2013 1:49 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.17
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 1:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

lojzek je napisal/a:
Ali se da pokazati tisto kar so pokazali sortirano? 3. stavek....

Sicer nimam svoje strani, ampak dostikrat pa tudi jaz prilepim link do kake trgovine...

To ti itak forum omogoča. izberi si "Seznam Članov" in popravi parametre,...

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 01 Okt 2004 1:17
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.00

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 2:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75662.03

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 2:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.17
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 01, 2013 3:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarE69 je napisal/a:
Veliko linkov je tudi iz podpisov, ne samo preko gumba za domaco stran.

Res je. No na to se ni nihče spotaknil.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.17
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 10, 2013 1:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Danes sem končal s čiščenjem podpisov z linki na komercialne strani. Verjetno se je med tem kakšen pojavil nazaj. Ali pa sem kakšnega spregledal. No vsemogočen pač nisem.

Je pa zanimivo, kakšne člane imamo. Nekateri se namreč spomnijo mojih izjav izpred 2 in več let, povsem pa spregledajo tole temo, ki ima komaj kaj več kot 1 mesec. JA, tudi takim sem moral sam brisati linke na komercialne strani.

Spomin torej ni nekaj eksaktnega, ampak je precej relativna stvar, pa čeprav se dogaja v razmaku le nekaj tednov.
No moj je, mot je videti nekoliko boljši, jaz pozabim šele po dveh letih.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 38 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group