www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kako poskrbimo za varnost glave med spanjem.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.42
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 27, 2013 6:52 pm    Naslov sporočila: icon_funny Kako poskrbimo za varnost glave med spanjem. Odgovori s citatom

Kaj vse si ne bodo izmislili. Varnostna priprava za spanje.


za spanje.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  389.92 KB
 Pogledana:  4 krat

za spanje.jpg



za spanje2.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  427.92 KB
 Pogledana:  3 krat

za spanje2.jpg



_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dumr666
Član
Član



Pridružen-a: Tor 31 Jan 2012 23:30
Prispevkov: 409
Aktiv.: 2.75
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 27, 2013 8:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sicer ni ravno varnostna priprava. Ampak se mi zdi da si ti predolgo časa nazaj hodil v šolo da bi dojel točen namen tega Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.83
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 27, 2013 10:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To je obvezen pripomoček za gledanje tretjega programa.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75264.73

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 28, 2013 9:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Spajky
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jun 2010 0:05
Prispevkov: 1095
Aktiv.: 6.51
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 28, 2013 9:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

... ma ni glih za vse, kakšni so tudi prebavljivi ... pa uporabno tudi, če partner v sanjah/mori med spanjem mlati z rokami naokoli, da nimaš potpludb zjutraj Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Simon83
Član
Član



Pridružen-a: Pet 31 Avg 2012 14:08
Prispevkov: 38
Aktiv.: 0.27
Kraj: gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 04, 2013 5:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole bi morala imeti moški in ženska z Dolenjske, ki sta se nedavno v postelji sprla glede lastništva odeje in je morala posredovati policija. Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flomaster
Član
Član



Pridružen-a: Pet 31 Maj 2013 19:49
Prispevkov: 141
Aktiv.: 1.06

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 04, 2013 6:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tale pripomoček za dremanje na mizi bi prišel prav mnogim sošolcem, ko sem hodil še v srednjo šolo. Med poukom spanje kot na drugi sliki ni bilo čisto nič čudnega, učitelji pa nič.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
edo11
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Maj 2010 9:19
Prispevkov: 65
Aktiv.: 0.38
Kraj: Komen

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 04, 2013 8:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

flomaster je napisal/a:
Tale pripomoček za dremanje na mizi bi prišel prav mnogim sošolcem, ko sem hodil še v srednjo šolo. Med poukom spanje kot na drugi sliki ni bilo čisto nič čudnega, učitelji pa nič.

Kam si hodil v Šolo?

_________________
Lp Edo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
flomaster
Član
Član



Pridružen-a: Pet 31 Maj 2013 19:49
Prispevkov: 141
Aktiv.: 1.06

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 05, 2013 12:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hodil sem na TŠC Kranj.

Spanje med poukom ni edina slaba lastnost te šole, to je samo malenkost, večina drugih slabih lastnosti so veliko hujše in nesprejemnljive. Če bi se danes odločal, se v to šolo ne bi vpisal nikakor. Na informativnih dnevih so zelo lepo govorili in kazali kaj vse bomo delali in kaj vse se bomo naučili. V resnici nismo dosegli niti polovico tega, mnogo opreme potem med poukom sploh nismo videli, še manj pa s to opremo delali ali se učili na njej. Osebno sem zelo razočaran.
Da ne bo pomote, speči sošolci so spali brez te opreme na zgornjih fotkah Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.33
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 05, 2013 4:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ni čudno, da so spali(in verjetno še več), če pa je mnogo preveč teorije, človeka enostavne mine biti priseben in pade v N1 rem stanje. Če bi jim dali za delat in jim ob praksi razlagali teorijo bi mogoče ostalo več v glavi brez dodatnega učenja.

PS: kje sploh, če sploh prodajajo ta „povštr”? Bom „pojslo” zamenjal za delavni pank tako ali tako je od nje samo prah. Ko bom imel oči krvave od spajkanja bom zamejal spajkalo za ta pripomoček.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
A.L.E.X
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 09 Nov 2009 20:13
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.03
Kraj: jesenice

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 05, 2013 8:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

flomaster je napisal/a:
Hodil sem na TŠC Kranj.

Spanje med poukom ni edina slaba lastnost te šole, to je samo malenkost, večina drugih slabih lastnosti so veliko hujše in nesprejemnljive. Če bi se danes odločal, se v to šolo ne bi vpisal nikakor. Na informativnih dnevih so zelo lepo govorili in kazali kaj vse bomo delali in kaj vse se bomo naučili. V resnici nismo dosegli niti polovico tega, mnogo opreme potem med poukom sploh nismo videli, še manj pa s to opremo delali ali se učili na njej. Osebno sem zelo razočaran.
Da ne bo pomote, speči sošolci so spali brez te opreme na zgornjih fotkah Very Happy


Tudi sam sem hodil na TŠC Kranj in se strinjam s tabo, naučijo te bolj malo tam . Te stvari ki jih kažejo na informativnih pa dnevno svetlobo vidijo samo tisti vikend, ostale dneve stvari stojijo v sobici v pritličju . No mi smo vsaj tisto CNC stružnico uporabili Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
edo11
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Maj 2010 9:19
Prispevkov: 65
Aktiv.: 0.38
Kraj: Komen

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 06, 2013 9:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A.L.E.X je napisal/a:
flomaster je napisal/a:
Hodil sem na TŠC Kranj.

Spanje med poukom ni edina slaba lastnost te šole, to je samo malenkost, večina drugih slabih lastnosti so veliko hujše in nesprejemnljive. Če bi se danes odločal, se v to šolo ne bi vpisal nikakor. Na informativnih dnevih so zelo lepo govorili in kazali kaj vse bomo delali in kaj vse se bomo naučili. V resnici nismo dosegli niti polovico tega, mnogo opreme potem med poukom sploh nismo videli, še manj pa s to opremo delali ali se učili na njej. Osebno sem zelo razočaran.
Da ne bo pomote, speči sošolci so spali brez te opreme na zgornjih fotkah Very Happy


Tudi sam sem hodil na TŠC Kranj in se strinjam s tabo, naučijo te bolj malo tam . Te stvari ki jih kažejo na informativnih pa dnevno svetlobo vidijo samo tisti vikend, ostale dneve stvari stojijo v sobici v pritličju . No mi smo vsaj tisto CNC stružnico uporabili Smile

Včeraj sem sina peljal na "Dan odprtih vrat" na TŠC Nova Gorica. Je tam kaj drugače? Kakšne so izkušnje?

_________________
Lp Edo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.33
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 06, 2013 8:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kot sem seznanjem so dijaki zelo radi za zaključne izdelke izdelovali ojačevalce, najbolj pogosta ampak ne edina smer. Kakšni so se ubadali z robomiškami, energetiki so imeli pa za*ebancije(dejansko so v času prakse tudi popravljali, dograjevali inštalacijo po šoli v spremstvu mentorja). Tako, da nekaj se je delalo, tudi smodilo, kakšen krat imajo tudi poln hodnik, ko se zberejo še ostale tehnične šole podobnih smeri na predstavitvah.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 73 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group