www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Siol Sagem -> media player

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Linux, unix razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 6:30 pm    Naslov sporočila:  Siol Sagem -> media player Odgovori s citatom

Živjo!

Doma imam Siolov Sagem STB, ki mi leži v omari. Glede na to, da ima večina teh predvajalnikov neko osnovno platformo in ponavadi nek OS ki temelji na taki ali drugačni Linux/Unix distribuciji, me zanima, če bi se dalo ta komunikator predelati v kak media player. Trenutni Amisov mi povzroča težave s predvajanjem zunanjih fajlov (predvsem filmov, saj mi jih več kot polovica ne deluje - zvok ali slika).

Skratka, kar me najbolj zanima je to. če se da na tako škatlo naložiti neko Linux distribcijo, povezati vse skupaj v mrežo, in zadevo pognati. Do škatle bi lahko dostopal preko VNC-ja.

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
M1rd
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Jan 2009 15:56
Prispevkov: 16
Aktiv.: 0.09
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 11:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

direktno ne, videl sem samo ene zadeve ki prestrezajo signal in (iptv) in zamenjujejo... :/ prodaja na bolhi in nakup raspberry pi. brez doplačila. moj predlog. deluje tudi iptv.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 7:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja ampak on ga je že verjetno dal predelat v tem času in ne rabi drugega kupovat, ker na bolhi prodajajo že odklenjene Sagem škatle. Ali si imel v mislih kaj čisto tretjega?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M1rd
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Jan 2009 15:56
Prispevkov: 16
Aktiv.: 0.09
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 9:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Odklenjeni niso media player. Ali se motim?

Tretje ja. Rpi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 10:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja. Žena ga je dala predelati...kovinsko ohišje je zdaj del kitajskega oklepnika, elektroniko so ponucali za izdelavo računalnika roverja, ki je pred nekaj dnevi uspešno pristal na luni, 4x7 segmentni displej je prikazoval countdown. Adapter sem pa vseeno uspel rešiti pred (ne)Snago in je ostal na Zemlji. Ja, v slabem letu se veliko stvari obrne... Smile

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Linux, unix razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group