www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

File Manager
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jmivsek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Avg 2013 12:41
Prispevkov: 468
Aktiv.: 3.59
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 06, 2013 6:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
jmivsek je napisal/a:
Glede na to, da se ta problem očitno pojavlja zelo veliko uporabnikom, bi bil morda čas, da se ga v kali zatre, kaj pravite?
Imaš prav. Bomo tale FM ukinili pa bo !


Moj predlog je dobronameren in sem upal, da ga kot takega tudi sprejmete Smile

Janko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jmivsek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Avg 2013 12:41
Prispevkov: 468
Aktiv.: 3.59
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 06, 2013 6:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Srecko je napisal/a:
VolkD je napisal/a:
jmivsek je napisal/a:
Glede na to, da se ta problem očitno pojavlja zelo veliko uporabnikom, bi bil morda čas, da se ga v kali zatre, kaj pravite?
Imaš prav. Bomo tale FM ukinili pa bo !


Nikar ne ukinjajte saj je gor kar nekaj uporabnih stvari.
...
Ta predzadnji ko jamra se je pa šele danes registriral in, če mu je že danes uspelo dol dobiti eno datoteko je lahko zadovoljen ker zgleda, da se je ragistriral le zaradi tega, da bi dol pobral stvari in šel. Se mi tudi zdi, da je tudi tam od aktivnosti odvisno koliko na dan boš lahko dol potegnil. Whistle Boo hoo!

LP Srečko


Prehitro sklepaš, kajti če bi hotel na hitro dol snet in pobegnit, se verjetno ne bi še tu gor oglasil? Pa naj se razkrijem še malce več: vračam se po dolgih letih nazaj v elektroniko, rad bi namreč obudil delo z elektronkami, s katerimi sem še kot osnovnošolec začel, ko sem popravljal naokoli radije in televizorje. In ja, res je, iščem staro literaturo na to temo. Če jo kdo ima in bi jo dal za prekopirat ali celo prodat, bi mu bil zelo hvaležen. A to je že izven teme in za v male oglase, zatorej končam.

Lep pozdrav
Janko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
skalpel
Član
Član



Pridružen-a: Tor 31 Jan 2012 19:46
Prispevkov: 432
Aktiv.: 2.90
Kraj: Šenčur

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 06, 2013 7:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

FM tudi meni nedela
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Desso
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Avg 2011 14:42
Prispevkov: 237
Aktiv.: 1.53
Kraj: Polzela

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 08, 2013 12:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

jmivsek@

Jaz nekaj od tega kar želiš imam, samo ne vem točno kje. Bom poiskal in javim.
Lp, D

_________________
Čas rani vse cele!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Krampus
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2008 13:07
Prispevkov: 1826
Aktiv.: 9.60

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 04, 2014 12:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam problem s FM Pray

Prijavim se lahko, ko hočem download dobim sporočilo

Koda:
Notice: Undefined variable: obstaja in /var/www/elektronik.si/phpATM/include/functions.php on line 902 Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/elektronik.si/phpATM/include/functions.php on line 902


Pred kratkim sem zamenjal email za prijavo na forum, kako pa to gre na FM?

_________________
Nisem ravno najbolj pameten na svetu, tu in tam pa imam kakšno idejo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group