www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

laguna - Avto.net
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9406
Aktiv.: 42.36
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2014 11:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Eh.
Veliki servis pri pooblaščenem ne pomeni NIč. Štampiljka tudi ne. Evo mojo dogodivščino...

http://www.vozimvolvo.si/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?15416.93#post_85698

V petek sem delal veliki servis na Dumidi. Sem se peljal iz Kranja v Mb, na kao taboljši servis.
Sicer šef servisa je faca (ime moram pogledat na račun), vsekakor pa ni Janez.

Še dobro, da sem se zmenil (sicer niso ravnodušno pristali), da sem vseh 8 ur visel zraven, ker avto mi je šravfal po izgledu študent, ki ni imel kaj dosti pojma. Še dobro, da je vsake toliko na pomoč priskočil kateri od sodelavcev z nasvetom. Pa kljub temu so bili postopki precej drugačni od priporočenih po Vadisu (npr. motor se podstavi / dvigne kar z ročnim avtodvigalom podstavljenim pod karter >.<) V glavnem, nisem imel najboljšega občutka, ko sem se odpeljal domov. In valda sredi poti Engine system service required rumena lučka. Avto pa kadi in ne gre nikamor Sad Petek popoldne valda se nobeden ne javi na telefon in sem počasi prigural do doma.
Doma malo gledam, kup šlamparije pod pokrovom motorja. Kabli niso bili pritrjeni nazaj (opletali po motorju), vtrgan kabel za grelno svečko, na približno zakrimpan nazaj (izven vseh elektrotehniških standardov - kar s cvikcangami >.<), ena cev ni bila pritrjena (od EGRja do dovoda zraka). Na srečo stvari, ki sem jih sam lahko do konca zrihtal. In avto sedaj gre.

Pa še VIDA jim je potekla, tako da niso niti napak mogli pogledat in je moral priti en lokalc s svojim univerzalnim sistemom, da je pogledal kaj se dogaja.

V glavnem, sramota in popolnoma poden od tega, kar sem pričakoval od "najbolšega" servisa pri nas. Ne grem več. :/
Račun je bil pa nekaj čez jurja.

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pobesneli
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 1:24
Prispevkov: 1070
Aktiv.: 5.41
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 17, 2014 12:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem imel servis v ponedeljek, pa tudi nimam dobrega občutka.
Ko sem prisel domov z avtom, me je avto opozoril da moram na servis. Kličem na servis in mi odgovorijo da so pač pozabili resetirat interval.
Menjat so mogli 2 stvari, ker je bil vmesni servis. Pozabili so pa na stvar ki se jo naredi, ko odpeljes avto ven iz delavnice.
Skratka, imam mešane občutke. Motilo me je pa precejsna druščina razposajenih dijakov ki so zgleda na praksi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 17, 2014 2:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

aly je napisal/a:
Račun je bil pa nekaj čez jurja.



No ja. Vsaj "računstvo" jim dobro gre. Cool

_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 17, 2014 8:38 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

aly je napisal/a:
Eh.
V petek sem delal veliki servis na Dumidi. Sem se peljal iz Kranja v Mb, na kao taboljši servis.


Eh, tile so (bili?) dvorni dobavitelji kamionov in kamiončkov Iveco za DARS. Ko šiša take mejhne ribce, ki prnesejo kilavega jurčka...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group