www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Napaka pri pošiljanju sporočila
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.43
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2014 4:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, pobralo ga je ob prebiranju neumnosti, ki jih nekateri stresajo.
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
glavič
Član
Član



Pridružen-a: Pon 17 Maj 2004 23:12
Prispevkov: 321
Aktiv.: 1.44
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2014 6:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Ja, pobralo ga je ob prebiranju neumnosti, ki jih nekateri stresajo.
Je to mogoče letelo name?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jule
Član
Član



Pridružen-a: Sob 27 Okt 2007 12:48
Prispevkov: 2533
Aktiv.: 12.63
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2014 8:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Danes mi ob vsaki objavi posta napiše:

Koda:
Ran into problems sending Mail. Response: 554 5.7.1 : End-of-data rejected: 10 sporocil na minuto za neavtenticirane uporabnike. Za dodatne informacije obiscite http://ts.si/xmxpq/ in http://ts.si/56py3/


Sporočilo pa se vseeno objavi. Vsekakor nisem napisal 10 sporočil v minuti. Sicer potem v tisti temi mi označi kot da je moje sporočilo še neprebrano z moje strani - nova objava?

Ti linki v napaki pa me peljejo na telekomovo stran o poštnih odjemalcih.

Email naslov imam na gmail, že od samega začetka ga nisem spreminjal, tudi poln ni, obvestila o zasebnih sporočilih mi vedno pridejo na email.

Je vzrok te napake pri meni? Ali je posledica nedelovanja foruma te dni?

lp

EDIT: za to sporočilo pa mi ni nič javilo napake, za prejšnji dve pred tem pa je bila napaka.

_________________
lp Jure
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5771
Aktiv.: 25.92
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 12, 2014 9:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ravnokar, sem hotel napisati isto kot @Jule. Popolnoma ista napaka!
In popolnoma enako obnašanje, v tej temi je OK, v tej in tej pa napaka pri pošiljanju.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
S55EI
Član
Član



Pridružen-a: Pet 21 Maj 2010 12:47
Prispevkov: 569
Aktiv.: 3.36
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 12, 2014 9:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekateri (1 ali več) uporabniki, ki spremljajo dotične teme imajo neveljaven e-poštni naslov, ali pa poln predal. Vsaj tako sem jaz razumel VolkD in Frenkija.
_________________
Lep pozdrav, Marko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 907
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2014 7:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo prej je meni izpisalo neki critical error do baze. Tudi prejšnje dni se mi je to dogajalo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Ivan2
Član
Član



Pridružen-a: Ned 06 Jan 2013 21:40
Prispevkov: 89
Aktiv.: 0.65
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2014 8:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Že več dni mi pri prijavi iz mojega računalnika izpisuje:

phpBB: Critical Error
Could not connect to the database

in sploh ne morem dostopati do foruma. Enako mi naredi tudi iz drugih računalnikov iz katerih sem se do sedaj prijavljal (na teh računalnikih sem imel vklopljeno funkcijo za avtomatsko prijavo). Pošteno povedano sem mislil, da kar celoten forum sploh ne deluje več.

Sedaj mi je uspela prijava (in vidim, da forum deluje!) tako, da sem v brskalniku povsem drugega računalnika poiskal forum in se šele nato prijavil. Tako je torej delovalo. Ali bo tudi naslednjič pa ne vem. Za enkrat kaže, da se moram (vsaj začasno) posloviti, saj nimam veliko možnosti za delo iz drugih računalnikov... Upam pa, da gre za napako, ki se bo dala odpraviti (vidim, da imate tudi nekateri drugi težave) in se bom lahko čim prej spet normalno prijavil... Res lep pozdrav vsem! Ivan

_________________
Na koncu se vse uredi (če se ne, pomeni, da še ni konec).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PPG78
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jul 2003 14:09
Prispevkov: 2321
Aktiv.: 10.42
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2014 8:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ivan2 je napisal/a:
Že več dni mi pri prijavi iz mojega računalnika izpisuje:
phpBB: Critical Error
Could not connect to the database


Isto pri meni. Popoldne sem hotel napisati en odgovor in mi ga je pošiljal neskončno dolgo, ko pa sem stran osvežil nisem več prišel na forum, vidim pa da je moj post objavljen.

LP, Peter
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.69
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2014 9:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po moje so težave s strežnikom, saj če gledaš prispevke jih od cca 13ih do sedmih zvečer ni...kar pomeni da je bil forum nedosegljiv za vse. Pa nekaj dni nazaj je bilo enako - nič prispevkov en dan...

Kaj se dogaja, bodo pa že pristojni povedali, ko bo čas za to...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
pajo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2004 8:50
Prispevkov: 687
Aktiv.: 3.09

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2014 9:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj se dogaja na forumu, preprosto ne vem. Vem-čutim pa, da se zadeva rešuje!

Ugibam čez palec, ampak najverjetnje zafrkava "zastarelost" sistema.
Sam se srečavam s podobnimi primeri. Joomla, moodle... in imam tudi (dnevno) podobne "tečnobe", ki jim je težko obrazložiti, zakaj zadeve ne laufajo.

Zadeve se nadgrajujejo, ampak niso vedno kompatibilne s starimi sistemi. In tukaj lahko nastane problem, kako obdržati aktualen forum in kako prenesti stare vsebine v novejše okolje. Za moje pojme ni toliko problem, kaj se dogaja danes, jutri,...naslednjih pet dni, ampak kako spraviti stare teme v novo okolje. Če ne boste imeli pet dni dostopa do foruma, je dosti manjša škoda (vas preprosto ni), kot pa če se izgubi vsa vsebina preteklih let(kot vas nebi nikoli bilo).
Pa ne pozabit, gostuje se na forumu, ki je sponzoriran in običajno so na takšnih "forumih omejitve".
Zato bi, pa nisem admin, prosil za malo več razumevanja in potrpežljivosti.
Fantje se definitivno trudijo rešiti problem.

_________________
Martin Krpan je že dobro vedel zakaj je posekal lipo.


Nazadnje urejal/a pajo Pon Okt 13, 2014 9:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5771
Aktiv.: 25.92
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2014 9:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi slučajno ne vem zakaj se to zgodi, niti se ne mislim pritoževati, sporočilo sem napisal za pomoč adminu in popolnoma nič drugega!
Seveda sem bil pa slabe volje, ko nisem dostopal do foruma, ampak, kaj pa čmo, se zgodi, višja sila in hvala vsem, ki skrbijo, da so stvari pošlihtane!

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 66 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group