www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Sejem Pordenone 2

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Novice
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Ivor
Član
Član



Pridružen-a: Pet 15 Feb 2008 19:49
Prispevkov: 195
Aktiv.: 0.99

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 12, 2014 9:42 am    Naslov sporočila:  Sejem Pordenone 2 Odgovori s citatom

Sejem bo v soboto, 15.11. in nedeljo, 16.11. 2014. Tukaj se dobi listek za popust pri vstopnini:
http://forum.hamradio.si/viewtopic.php?f=13&t=12639&sid=968ae5dfef10004b06fd905d364a7c10&start=15

_________________
Mirno spim na lovorikah že 16 let.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s54jp
Član
Član



Pridružen-a: Pet 21 Nov 2008 16:57
Prispevkov: 865
Aktiv.: 4.61
Kraj: Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 1:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Je bil kdo od forumašev na sejmu?

Kakšen je občutek, glede na vse slabšo ponudbo, samo "plastik fantastik", brezvezna krama, ali je bilo vse OK na poti (mislim na poplave).

Ne rečen da se ni kaj našlo uporabnega, ampak tako dolga pot, in z njo povezani stroški, teško odtehtajo obisk.

Mene že 3 leta ni bilo tam. Zamenjal sem Pordenono z internetnim nakupom.
Vglavnem iz EU da mi ni treba šimfati carine (pa še hitro pride - razen da so cene kar nekajkrat višje kot izven).
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kose19
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Mar 2005 19:37
Prispevkov: 1228
Aktiv.: 5.51
Kraj: okolica Kobarida

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 7:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem bil. Glede na zadnja leta je bil sejem lazje prebavljiv kot prejsnji.
Sem pa vzel dva ssd 2,5 120Gb hitrosti 450/450 za 52.90€/kos, 10W led reflektor z ir senzorjem za 12€ in se kup drobnarije. Stroskov s potjo pa za 5€. Mislim da sem naredil kar dober afar.

_________________
- Absens, carens -
- Tisti, ki ga ni, bo prikrajšan -
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.82
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 8:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz in še nekaj prijateljev smo pred kakimi petimi leti v Pordenone kupili 6 diskov. Kar dobro smo jih plačali - ni bilo tisto po 2€. Niti eden ni delal. Prodajalec se je delal francoza, čeprav smo naslednji dan (nedelja) šli nazaj.

Potem smo natisnili naslov tega prevaranta in zraven napisali zakaj v Pordenone ne kupujemo več računalnikov in računalniške opreme. To smo potem vsako leto nosili s seboj in raztalali med prodajalce. To pa zato, da jim bo jasno zakaj jim ne gre, kot bi jim lahko. Prvo leto smo listke kar raztresli - mislim, da jih je bilo nekaj malega manj, kot 800.

Letos prevaranta ni bilo več med razstavljalci, a diska v Pordenone ne bom nikoli več kupil.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Cloudy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Jul 2014 20:33
Prispevkov: 157
Aktiv.: 1.32
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem bil že sedmič, in je kar malo žalostno, ko gledaš stojnice polne poceni kitajskega jajca ali pa kuhinjskih posod. Še najbolj zanimiva se mi je zdela druga hala, ker so se našle kakšne kvalitetne in ugodne stvari (8 vidia svedrov za 3e, 6 ruskih VFD za 5e).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pobesneli
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 1:24
Prispevkov: 1070
Aktiv.: 5.39
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz hodim že leta in leta dol, žal sem prišel do te točke da se ne splača več, kitajskih led in žarnic je na tone, pravtako raznih preoblekic za telefone in tablice. Zaradi tistih dveh prodajalcev komponent in nekaj elektronike pa res ne vidim smisla, ker vse dobis na ebayu za manj stroškov in nižjo ceno.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4591
Aktiv.: 20.59
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 12:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kose19 je napisal/a:
...10W led reflektor z ir senzorjem za 12€ in se kup drobnarije.

Tudi jaz to kupil za pred hišo. Najboljši nakup!
Sicer pa je bila cela hala posvečena starim audio komponentam in ena fotografiji.
Sicer nista bile tako obiskane, ampak je bilo kaj videti

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Novice Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group