www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prenos datotek s foruma in Filemanagerja
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 256
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 18, 2015 7:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A se je treba na FM posebej prijaviti ?
Mi nikakor ne uspe.

Sem probal z novo prijavo, pa mi napiše:
Ran into problems sending Mail. Response: 554 5.7.1 : Relay access denied

Prosim pomoč !?

lp
Robi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 18, 2015 7:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na FM se prijaviš z identičnimi podatki kot na forum.
_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 256
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 18, 2015 9:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Že, ampak potem pa hoče še aktivacijsko kodo, ki bi naj jo dobil na mail !!??


takle-je.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  109.82 KB
 Pogledana:  28 krat

takle-je.png


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.01
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2015 9:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

eldi2011 je napisal/a:
Že, ampak potem pa hoče še aktivacijsko kodo, ki bi naj jo dobil na mail !!??

Pogledaš mail in je tam aktivacijska koda. In v čem je tukaj problem?

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 256
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2015 8:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lojz, ne se hecat !!!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2015 9:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Očitno je šlo nekaj narobe pri pošiljanju aktivacijske kode. Račun sem aktiviral, poskusi ponovno s prijavo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 256
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2015 10:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dela .
Frenki najlepša hvala.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wisor
Član
Član



Pridružen-a: Ned 18 Apr 2010 13:53
Prispevkov: 71
Aktiv.: 0.42

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 18, 2015 11:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da ne smetim v novo temo, bom kar tule napisal.

Imam problem pri prenosu priponk(e) iz foruma. Namreč rad bi si pogledal nekaj osnov elektrotehinke in dobim error, ko kliknem na priponko:

Error je sledeči:

Citiram:
Prenos in ogled priponk je namenjen AKTIVNIM ČLANOM foruma (preberi pravila!). (Allowed for active forum members only!)



Res je, nisem aktivni član foruma, sem pa registriran od leta 2010 in imam celih 30 prispevov. Eletrotehnika, je nekako tretja stvar, ki me konkretno ne zanima, vendar se mi pa ostali hobiji pripletajo z njo.

Skratka rad, bi si pogledal nekaj osnov, pa jih ne morem Smile

Nabijanje postov po forumu, se mi pa ne zdi ravno smiselno.


Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 19, 2015 9:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Wisor je napisal/a:
Skratka rad, bi si pogledal nekaj osnov, pa jih ne morem Smile


Tole sva rešila. Ti pa v bodoče vseeno malo preglej svoje prispevke pred oddajo, da ne bo objav, kot je primer spodaj. Dogovorjena?

Wisor je napisal/a:
Ja to sem [slovenščina je zame španska vas]. Sej je nekdo na enem forumu objavu, odgovor Erse.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
faznprifer
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Okt 2012 9:36
Prispevkov: 173
Aktiv.: 1.24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2015 10:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz imam enak problem, zato si bom sposodil kar to temo. V filemanager se želim registrirat. Vpišem enake podatke kot za forum, prav tako pravilno napišem veljaven E-naslov, ampak registracija ne uspe. Izpiše mi: The 'faznprifer' you picked has been taken. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.
_________________
L.p. faznprifer
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2015 11:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ponovna registracija z enakim uporabniškim imenom ne bo šla.


Faznprifer.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  21.77 KB
 Pogledana:  22 krat

Faznprifer.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
faznprifer
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Okt 2012 9:36
Prispevkov: 173
Aktiv.: 1.24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2015 9:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem se ponovno poskusil prijavit z drugim uporabniškim imenom in sedaj nastopi težava kot jo je imel zgoraj eldi2011.

Izpiše mi: Ran into problems sending Mail. Response: 554 5.7.1 : Relay access denied

_________________
L.p. faznprifer
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2015 2:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nič ti ne bo koristilo drugo uporabniško ime, ker bo potem težil zaradi tega, da bi morali biti uporabniški imeni na forumu in filemanagerju enaki. Zakaj pa pravzaprav registriraš na novo? Če sem prav videl, je težava samo v različnem elektronskem naslovu glede na tega, ki ga imaš vpisanega na forumu. Če bo potrebno lahko uredimo obstoječi račun, samo napiši za kaj pravzaprav gre.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
faznprifer
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Okt 2012 9:36
Prispevkov: 173
Aktiv.: 1.24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2015 2:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem rešil težavo. Želel sem se prijavit ampak prijava nikakor ni uspela z podatki kot se prijavljam tudi na ta forum, zato sem mislil da se je potrebno na filemanager dodatno registrirat in da ne velja ta račun. Spomnil sem se da sem pred kratkim spremenil geslo foruma in ko sem vpisal staro geslo v prijavno okence me je pa prijavilo. očitno če spremenim geslo to ne velja za filemanager.
_________________
L.p. faznprifer
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pajo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2004 8:50
Prispevkov: 687
Aktiv.: 3.09

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 04, 2016 3:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iz FileManagerja sem želel prenesti knjigice Dobro jutro elektronika, pa žal ne gre. Prenos "uspe", pri odpiranju pa javi napako o poškodbi datoteke.
Sem poskušal prenesti in odpreti nekatere druge datoteke, pa je šlo BP.

Če kdo ima omenjeni brošuri, bi se toplo priporočal.
Hvala.

_________________
Martin Krpan je že dobro vedel zakaj je posekal lipo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 2 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group