www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Odnos telekoma do svojih strank
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Pobesneli
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 1:24
Prispevkov: 1070
Aktiv.: 5.41
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 03, 2015 9:22 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kabel so mi potegnili ze 2 meseca nazaj, ze tisto je trajalo ker so čakali nevem kaj. Ma za kabel sem vedel da bo trajalo dlje, ker sem si predstavljal da je to ena konkretna operacija. No kabel so mi rešili v 45 minutah. Tehnik je rekel da je vse Ok in da pride mož z opremo najkasneje v 3 dneh.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 03, 2015 10:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pobesneli je napisal/a:
Drugega tukaj ni, je bila lani na novo narejena omara in razen siola zaenkrat ni opcije.

Če si v centru Ajdovščine (proti Idriji) gre verjetno za optiko.
Če si kje zunaj so vam postavili mini ADSL-VDSL centralo (šelter).
V obeh primerih je možen priklop drugih operaterjev.

Pobesneli je napisal/a:
Razjezilo me je ker sta mi 2 operaterja rekla da sem jaz kriv da ni opreme ker se nisem oglasil na telefon in so zato opremo dali drugemu, zame pa niso vedli kaj naredit.

Po eni strani si - dal si kontaktno številko na katero nisi bil dosegljiv oziroma se nisi javil.
Telekom je uvedel nov sistem za razporejanje napak in rajonec je časovno omejen za eno napako - ko le-to zaključi šele ve kaj bo delal naprej.
Predvidevam, da te je klical večkrat in te šele potem dal "na čakanje".
Čeprav imate menda enaga takega "patrona" tam Wink

Pobesneli je napisal/a:
Sedaj imam datum 11.5, upam da bodo v tem poskusu najdli opremo.

Morda bi bilo glede na vse zaplete dobro, da je na ta dan nekdo "dežurni" doma.
Prav tako se pozanimaj dan prej za točen termin priklopa !
Če ne bo šlo drugače se dogovori za samo-montažo, ker res ni problem priključiti en modem, če je linija speljana do vtičnice.
Če gre za optiko naj ti pusti še Gbic in primerno dolgo vlakno. Vse nastavitve pa tako potegne preko TR-069 sistema sam.

Pa vsaj na začetku bodi prijazen z njim (čeprav boš težko), ker naslednje napake bo tako ali tako moral reševati on.
Imam občutek, da že sedaj dela z teboj po sistemu: https://youtu.be/0SayCnVGNBo Whistle

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pobesneli
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 1:24
Prispevkov: 1070
Aktiv.: 5.41
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 03, 2015 11:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Preselil sem se ven iz ajdovščine, dobrih 5km ven. To ni pomembno sedaj.
To da ni večkrat klical sem 100%, ker sem dežural cel dan ko sem zakljucil sluzbene obveznosti.klical pa me je nek dispacher iz Lj.
Jaz upam da se bodo tega datuma držali, bomo videli čez teden dni.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group