www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Harvey Norman cene

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
int47
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Dec 2003 0:10
Prispevkov: 2066
Aktiv.: 9.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 13, 2015 10:52 pm    Naslov sporočila:  Harvey Norman cene Odgovori s citatom

Včeraj se je poslovil kompresor zmrzovalnika na mojem hladilniku.
Ker je v sistemu še R12, ga nima smisla popravljat.
Danes sem po Ljubljani lovil novi hladilnik in ugotovil, da večini zahtev ustrezajo le trije dobavljivi modeli.

Eden od teh je tudi Cany CF18W WIFI. Sicer ni favorit, me je pa zmotila razlika v ceni med trgovci in načini naročila.
BigBang - trgovina (akcija): 476€ ni na zalogi, dobava naslednji teden
Merkur - trgovina: 544€ na zalogi samo razstavni exponat
Harvey Norman - spletna trgovina: 560€
Harvey Norman - trgovina: 759€ ni na zalogi, dobava 2 tedna.

_________________
Kdor ni skregan, ni Slovenc !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 13, 2015 11:45 pm    Naslov sporočila:  Re: Harvey Norman cene Odgovori s citatom

Čisto logično ...

BigBang - praznijo centralno skladišče ker prihaja novejša runda
Merkur - malce ceneje kot redna cena ker se želijo znebit še zadnjega komada
Harvey Norman - spletna trgovina je za trgovca najcenejša ker robe ni treba še 2x prekladat in plačevat trgovcev za pulti

Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
webmartin
Član
Član



Pridružen-a: Sre 04 Feb 2004 16:19
Prispevkov: 375
Aktiv.: 1.69
Kraj: Zg. Polskava

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 14, 2015 12:31 am    Naslov sporočila:  Re: Harvey Norman cene Odgovori s citatom

int47 je napisal/a:

Harvey Norman - trgovina: 759€ ni na zalogi, dobava 2 tedna.


Ta bo pa imel nov Firmware Mr. Green

_________________
Lep pozdrav,
webmartin
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 14, 2015 7:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Torej se ti je poslovil točno en teden za mojim Mr. Green
In točno ta tip sem si ogledoval Mr. Green

Potem pa sem se vprašal, kaj mi bo WiFi še na hladilniku - parkrat bom pogledal in potem pozabil nanj.
Če bi štel zalogo v hladilniku OK drugače pa več ali manj neuporabno.
Na koncu sem vzel Beko.

Glede cen:
Predlani sva kupovala nov pralno sušilni stroj in moja gospa se zapiči v točno določen tip.
Že prej sva imela podoben starejši model in je oh in sploh.
Pride domov iz trgovine vsa napumpana z prospektom in ceno 720€.
E draga moja - a ti misliš, da imamo v San Marinu kaj parkirano tam pri obali Think
V trenutku sem postal Gorenc, Škot pa križanec med njima Rolling Eyes
Ko so se njena pljuča umirila, oči posušile ,šobe odvihale sem ji predstavil internetno nakupovanje.
Ceneje.si in vpišeš točno tip izdelka - skoraj mi je padla v šok, ko je videla točno ta stroj za 440€.
Ampak ne-tista trgovina so verjetno lumpi, pa brez davka, pa še gor na Ptuju kje,...
Na koncu se je izkazalo, da je isti lokalni trgovec, kjer ga je ona gledala kakšno uro prej Mr. Green

No - sedaj pri hladilniku pa se je najprej spravila na internet, ogledala cene in dimenzije ter nato v trgovino Wink
In pri zgoraj omenjenemu trgovcu so nama v fizični trgovini iz prve ponudili samo 1€ višjo ceno kot na spletu z brezplačno dostavo Mr. Green

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tonny
Član
Član



Pridružen-a: Sre 23 Dec 2009 11:57
Prispevkov: 289
Aktiv.: 1.66
Kraj: Vrhnika - MS

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 15, 2015 10:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tako kot Robert. Če nočem naročiti na spletu, ta problem rešim povsem enostavno: natisnem njihovo ponudbo z interneta in jo nesem v trgovino in rečem, da hočem ta in ta stroj po takšni ceni. Običajno pokličejo nadrejenega, ta pa mi da takšen popust, da doseževa tisto ceno s spleta.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group