www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

NOKIA C7 prenos celotnega sistema

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tejca
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Jul 2008 20:33
Prispevkov: 65
Aktiv.: 0.34
Kraj: Gornja Radgona

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 27, 2015 3:18 pm    Naslov sporočila:  NOKIA C7 prenos celotnega sistema Odgovori s citatom

Pozdravljeni.
Ker se z telefoni oz. nameščanjem sistema na njih nekakor ne ukvarjam rajši vprašam.
Kolegici se je zgodilo,da si je zaklenila telefon in ji je v trgovini kjer ga je kupila, trgovec na novo namestil sistem, ampak ji sedaj manjkajo nekatere aplikacije,ki jih je v začetku imela nameščene.
Sam sem ji poizkusil namestiti Magic Flashlight (na mojega je šlo brez problema) , ampak mi napiše da manjka neka QT4 knjižnica. Da se nebi posebej ukvarjal samo z namestitvijo te knjižnice (če bi sploh šlo nevem) bi vprašal če je možno z Nokia Suite prenesti celotni moj sistem z mojimi aplikacijami vred na njenega?
Hvaležen bi bil vsakšnega namiga oz. rešitve.
Matej

_________________
Live long and prosper
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 27, 2015 8:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če si si shranil .sis in .sisx inštalacijske datoteke potem jih daj na kartico, to pa vloži v njen telefon. To bi se seveda dalo tudi z Nokia Suite vendar, če nakladaš te vrste datotek bo to potekalo sila počasi. Po spominu morač vsako datoteko posebej inštalirat in potrjevati na telefonu. Če imaš to na kartici izbereš tisto datoteko, ki jo najprej želiš inštalirat in tako naprej. Se ni potrebno jajcati z Nokio Suite pa še beckup inštalacijske datoteke imaš pri roki.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tejca
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Jul 2008 20:33
Prispevkov: 65
Aktiv.: 0.34
Kraj: Gornja Radgona

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 27, 2015 9:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja saj sem prenesel .sis datoteko in hotel namestit samo mi je javilo da manjka neka QT4 knjižnica. Njej manjkajo ene aplikacije, ki jih je prej imela že nameščene ob nakupu telefona. Sedaj pa ko so ji na novo namestili vse pa enih nima več.Mene zanima če se da vse moje aplikacije kak dol potegnit in jih prenest na njenega,ker jaz teh aplikacij nisem nameščal saj so ble pri meni tudi že nameščene in teh .sis in .sisx datotek nimam.
_________________
Live long and prosper
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 28, 2015 5:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja druga rešitev bi bila NaviFirm in J.A.F.. Flasher J.A.F. ti omogoča naložitev drugega firmwara, z NaviFirm pa poiščeš in dol povlečeš ustrezen firmware. Verjetno so na servisu, dali neustrezen firmware ali pa druga bol verjetna varianta bonbončki tokrat niso bili zajeti v servisu te si dobil le ob nakupu novega. Za knjižnice ne vem, ste uspeli preko neta še kaj posodobiti telefon, če najde še kakšne posodobitve?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group