www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Blondinka
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jakey
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Jul 2012 0:38
Prispevkov: 651
Aktiv.: 4.56
Kraj: Ravne/LJ/Kobarid

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 15, 2015 9:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:

Saj nima smisla ali pač?
Torej, prilepil sem shemo samo z dvema stikaloma, ki zagotovo deluje. Kaj lahko sklepaš iz tega? Da je druga polovica tvojega vprašanja mimo.
Torej ostane prva polovica tvojega vprašanja, glede na mojo razlago, ki si jo citiral in v kateri sem poizkusil opisat nedelovanje tvoje sheme, kaj lahko sklepaš iz tega?

Sicer ti je tudi MadMax postavil vprašanje, kajti mikro stikalo je v mirovnem (začetnem) položaju motorja razklenjeno.

V 2. delu vprašanja sem mislil, ali trdiš, da NUJNO potrebuješ zraven diodo? (čeprav je ni na sliki)
(zdaj vem da ne)

Ok, (*,). Se posipam s pepelom, katranom in perjem. Zdaj sem šele videl, čemu (ves) pogovor, ko sem shemo prečekiral še enkrat.

Ni pa opravičljivo dejstvo, da un cajt, ko sem risal "shemo" sem jo še v parih minutah po tem nekajkrat spreminjal in re-uploadal, in čisto možno, da nisem "zadnje" verzije uploadal, kot sem si jo sprva zamislil.

_________________
Predlagam, da kar napišem, si čimprej skopirat, saj bodo šerifi tega foruma verjetno pobrisali s predpostavko, da ne prispeva (dosti) k vrednosti foruma.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group