www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Nadgradnja tablice na Lolipop 5.0

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pomar
Član
Član



Pridružen-a: Čet 04 Dec 2008 21:15
Prispevkov: 242
Aktiv.: 1.30
Kraj: okolica Ptuja

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2015 8:19 pm    Naslov sporočila:  Nadgradnja tablice na Lolipop 5.0 Odgovori s citatom

Imam tablico Galaxy tab 10.1 z android 4.4.2. Prenesla se mi je verzija Lolipop 5.0. Dosedaj še nisem potrdil namestitve ker mi program zasede 818MB in pomnilnika 500MB. Zanima me ali se splača nadgradit?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 28, 2015 11:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To nadgradnjo sem jaz naredil po nesreči na Samsung Galaxy S5 pa mi je žal ... vizualno in funkcijsko.

Jaz bi jo zavrnil Cool
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 01, 2015 10:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Isto na Nexus 7 2012 letnik. Po apdejtu, je tablica postala neuporabno slugiš, vizualno pa tudi ni bil nek presežek - nasploh nisem ljubitelj Metro stila.

Tako da sem potem izkoristil in naložil CM 10 (Android 4.4.x) Še vedno dela kot mora.

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group