www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Osnove 3D risanja
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> 3D Tiskanje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Blisk1
Član
Član



Pridružen-a: Sre 04 Maj 2011 10:22
Prispevkov: 362
Aktiv.: 2.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 20, 2015 4:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

je element zazipan not, 3 zavihki so, eden od teh zavihkov, ne moram shranit brez da bi bil v originalu not še prva stran itd.
Ne rabim, da mi kdo to naredi, samo pove približno kako se to naredi, rad bi se naučil.
Vidim, da je datoteka prazna, ni mi jasno.
Upam, da zdaj bo.

Jaka57 je napisal/a:
Hm, Blisk1, ne vem kateri element imaš v mislih, kajti v tvoji datoteki design1.rsdoc ne najdem nikakršnih elementov.
Mislim, da bi bilo dobro, da si prebereš osnove DesignSparka, greš čez Getting started, narišeš nekaj stvari kar tako, potem pa sprašuj in mogoče (res mogoče) bo še kdo pri volji, da ti bo odgovoril.


Sem pogleda, sem prebral prej, sem gledal video na youtube.
ČE bi to našel, tega ne bi spraševal.
Zato pa sem dal zraven preprost element.



Design2.zip
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  Design2.zip
 Velikost datoteke:  25.21 KB
 Downloadano:  4 krat

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 20, 2015 5:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Blisk1 je napisal/a:
...Sem pogleda, sem prebral prej, sem gledal video na youtube.
ČE bi to našel, tega ne bi spraševal.
...
Nisem pregledal, samo probal, pa je "ratalo" (v 20 minutah). Upam, da naj bi bil tvoj kos tak! To je prva stvar, ki sem jo narisal v tem programu. Whistle


Mogoče pa sem talent?



Design2.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  17.35 KB
 Pogledana:  6 krat

Design2.png



Design-Branez.zip
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  Design-Branez.zip
 Velikost datoteke:  98.21 KB
 Downloadano:  1 krat


_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 20, 2015 5:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če ti osnovne stvari ne gredo, t.j. shranjevanje datotek v določenem programu, zelo dvomim, da ti bo šlo kaj več, ne glede na:
Blisk1 je napisal/a:
Sem pogleda, sem prebral prej, sem gledal video na youtube.
ČE bi to našel, tega ne bi spraševal.
Zato pa sem dal zraven preprost element.

Slabo si pogledal, slabo prebral in šlampasto gledal in kakor kaže boš res potreboval milijon ur, kot si nekje omenil, da boš narisal enostaven 3D model in jaz jih tudi slučajno ne mislim porabiti za tvoje izobraževanje.
Spodaj je slika, ki kaže, kaj je potrebno klikniti, da se zapre zavihek, toda, ne jih zapirat, ker jih boš še kar nekaj časa potreboval, saj imaš že ogromne težave z razumevanjem osnov tega programa (oz. 3D risanja), prav tako z razumevanjem v splošnem, kakor tudi z izražanjem.
V prilogi je tisti tvoj model s tvojimi željami. Dve luknji sta več kot si želel.
Na desni strani DesignSparka imaš kratko učenje, kako narisati svoj prvi model. 100% tega nisi probal!
In tukaj jaz končujem, tako kot je napisal Brane.
Še to, Designspark sem to pot uporabil za risanje tretjič, tiste luknje in dodatna stopnica so bili narejeni v petih minutah.

Kakor bi Blisk1 rekel, Brane pa ti si genij Wink



Zapiranje zavihkov.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  75.07 KB
 Pogledana:  6 krat

Zapiranje zavihkov.JPG



Samo_za_Bliska.rar
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  Samo_za_Bliska.rar
 Velikost datoteke:  22.2 KB
 Downloadano:  3 krat


_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Blisk1
Član
Član



Pridružen-a: Sre 04 Maj 2011 10:22
Prispevkov: 362
Aktiv.: 2.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 20, 2015 11:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Blisk1 je napisal/a:
...Sem pogleda, sem prebral prej, sem gledal video na youtube.
ČE bi to našel, tega ne bi spraševal.
...
Nisem pregledal, samo probal, pa je "ratalo" (v 20 minutah). Upam, da naj bi bil tvoj kos tak! To je prva stvar, ki sem jo narisal v tem programu. Whistle


Mogoče pa sem talent?


NI stvar, da tega ne znam naredit, pač pa, da ne znam popraviti zadeve ko se zgodi tisto, kar sem prilepil.
na novo sem potem naredil brez težav, samo rad bi znal staro popravit, ne da delam novo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Blisk1
Član
Član



Pridružen-a: Sre 04 Maj 2011 10:22
Prispevkov: 362
Aktiv.: 2.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 20, 2015 11:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
Če ti osnovne stvari ne gredo, t.j. shranjevanje datotek v določenem programu, zelo dvomim, da ti bo šlo kaj več, ne glede na:
Blisk1 je napisal/a:
Sem pogleda, sem prebral prej, sem gledal video na youtube.
ČE bi to našel, tega ne bi spraševal.
Zato pa sem dal zraven preprost element.

Slabo si pogledal, slabo prebral in šlampasto gledal in kakor kaže boš res potreboval milijon ur, kot si nekje omenil, da boš narisal enostaven 3D model in jaz jih tudi slučajno ne mislim porabiti za tvoje izobraževanje.
Spodaj je slika, ki kaže, kaj je potrebno klikniti, da se zapre zavihek, toda, ne jih zapirat, ker jih boš še kar nekaj časa potreboval, saj imaš že ogromne težave z razumevanjem osnov tega programa (oz. 3D risanja), prav tako z razumevanjem v splošnem, kakor tudi z izražanjem.
V prilogi je tisti tvoj model s tvojimi željami. Dve luknji sta več kot si želel.
Na desni strani DesignSparka imaš kratko učenje, kako narisati svoj prvi model. 100% tega nisi probal!
In tukaj jaz končujem, tako kot je napisal Brane.
Še to, Designspark sem to pot uporabil za risanje tretjič, tiste luknje in dodatna stopnica so bili narejeni v petih minutah.

Kakor bi Blisk1 rekel, Brane pa ti si genij Wink


Očitno ti nisi dobro prebral tistega kar sem jaz napisal.
Sam znam naredit to zadevo, ampak ko se zadeva "pokvari" in pride do tistega kar sem jaz prilepil, tega ne znam popravit, zato sem to objavil.
Ampak ne glede na to kako jaz razlagam, se trudim razlagat si pač nekateri vzamete mojo razlago po svoje, zato, da lahko potem napišete to kar si napisal.
NE zavihkov ne morem zapret, da ponovim ZAVIHKOV ne morem zapret.
Ker če jih zaprem in potem shranim izgine tudi izdelek, ki sem ga delal!
In to se je zgodilo, ko sem prvič prilepil zadevo.

Ja bom nehal spraševat tukaj, ker je nestrpnost prevelika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> 3D Tiskanje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group