www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prerekanja o oglaševanju
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.36

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2016 11:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
MadMax je napisal/a:
Torej je vse, kar se na S5 ne proda v enem tednu, šrot?

Tole si ti napisal. Oglasov na s5 ne spremljam.
Ni pomembno če spremljaš, glavno da predvidevaš...

frenki je napisal/a:
MadMax je napisal/a:
Tu si se zaciklal. Prav ti špekuliraš z oceno, da AQW210EH ne bo nič doprinesel forumu, kljub temu da je pred objavo neverjetno vljudno povprašal o navadah, kar je že izpostavil DusanK.

Ne špekuliram - napisal sem dejstvo. Na forumu je registriran od avgusta 2015, ti mi pa pokaži njegov polletni doprinos forumu.
S tem prvim svojim prispevkom je doprinesel več kot preko 2/3 registriranih na forumu. Ampak ti v tem vidiš samo prepir, da bi pa iz prepira potegnil kaj pozitivnega pa ne.

frenki je napisal/a:
MadMax je napisal/a:
Niti pod razno. Vizije tvojega poveljevanja forumu namreč ne razumem na primeren način, da bi se šel te štose. Se te ne da premaknit v korak z evolucijo, trmariš/vztrajaš v prejšnjem desetletju kot dinozaver.

Pričakovano. Vrtenje g...ca in šimfanje vsega po vrsti je že kar nacionalni šport. Ko je pa treba nekaj konkretnega dati od sebe, se pa stvari ustavijo. Pri vsem tem me čudi samo eno ... zakaj hudiča se ob napisanih stališčih sploh ukvarjaš z dinozavri? Če si na evolucijsko toliko višji stopnji ne bo verjetno nič narobe, da greš po svoji razvojni poti naprej, dinozavre pa pustiš, da v miru izumrejo.
Spet predvidevaš in spet napačno. Saj potihem se zavedaš da sem forumu v vseh teh letih doprinesel neprimerno več kot bi bil pljunek v morje v obliki pravil, le kot pravi šef tega ne smeš naglas povedat.
In zakaj se ukvarjam z dinozavri? Verjemi da ne zaradi dinozavrov, ampak zaradi forumašev. Kljub temu da se jih očitno trudiš imeti čim manj, sploh takih, ki te opominjajo, da tvoj otrok (forum) hira brez njih.
V zadnjem letu si čudežno postal 3x bolj aktiven kot prejšnja leta, le zakaj?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2016 11:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne potiho, naglas lahko povem, da te izjemno cenim po tvojih prispevkih v tehničnih temah na forumu. Res je tudi, da tvoj doprinos k vsebini foruma v teh letih sploh ni zanemarljiv. Živim pa z dejstvom, da najini pogledi na določeno problematiko nikoli ne bodo enaki. Ne moti me in ne obremenjujem se s tem.

Glede moje aktivnosti ... ne bom na dolgo razpredal, ker je tole nebistveno za temo v kateri teče debata. Ukvarjanje s forumom je moj hobi. Ob hobiju je pa potrebno še preživeti - sebe, famillijo, ... So obdobja, ko si lahko za svoje hobije vzamem več časa, pa tudi takšna, ko ga enostavno zmanjka. Kdor hoče razumeti, bo to razumel.

Predlagam, da nehava s tem in se ukvarjava s čem bolj produktivnim.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.36

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2016 12:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si človek, ki se drži svojih načel. To je lastnost, ki mi je pri ljudeh všeč, ne pa da so člani KVD (kuda vjetar duva).
Je pa pri uveljavljanju le-teh potrebno kar nekaj ZKP. Če imaš prepričanje, da moraš biti med lulanjem obrnjen proti neki koordinati je to super in fajn, vse dokler iz tiste strani ne piha veter. Saj ščiješ še vedno lahko, ampak hlače bodo pa poscane.

Upam da se tokrat potrudiš razumet povezavo med napisanim in tem forumom.
Nikakor nisem za preveč demokracije (slednja nas bo kmalu uničila, ampak pustimo politiko...), totalitarna diktatura pa tudi ni čisto pravi način.

Do foruma se obnašaš kot do otroka. Na nek način razumem.
Ampak ali je prav, da je ta otrok zaprt v kleti, izoliran od sveta, da slučajno ne bi prevzel kakega neljubega vedenjskega vzorca?
Trudiš se, da bi bil ta otrok vzgojen izključno po tvojih merilih.
A če ta merila zelo odstopajo od nekega povprečja potem nekaj ni v redu.
Sploh če naj bi ta otrok nekoč odrastel, dozorel. To je evolucija, ki te je zbodla.

Poznaš tisto o revežu in lovljenju rib.
Jaz jih za druge ne lovim, vsakemu ki se je pripravljen naučit pa pri tem pomagam.
Zaradi tega me marsikdo na forumu (oz. forumih, pa tudi v real life) ne mara, ker ne serviram na pladnju ampak vzpodbujam razmišljanje in učenje.
Iz istega razloga ti ne bom spisal pravil.

(Tudi) zaradi svoje trme si že izgubil nekaj dobrih forumašev, tudi marsikdo od preostalih se zaradi tega oglaša občutno manj. To skušaš kompenzirat z malce večjo lastno udeležbo.
Po enem letu si še vedno neverjetno sovražno nastrojen do S5. Glede na svojo starost bi menda lahko že odrastel in nehal s tem.

Kljub občasnemu nestrinjanju (kot recimo tu) torej dobronamerno predlagam, da o zadevi premisliš.
Saj odločitev je res tvoja, ampak če bo zaradi trme otrok ostal brez prijateljev pa vseeno ne bo najbolje...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
int47
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Dec 2003 0:10
Prispevkov: 2066
Aktiv.: 9.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2016 8:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prehitevate.


Lunina mena 2016_02_08__15_39.PNG
 Opis:
 Velikost datoteke:  13.44 KB
 Pogledana:  6353 krat

Lunina mena 2016_02_08__15_39.PNG



_________________
Kdor ni skregan, ni Slovenc !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2016 10:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

int47 Applause
_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sscott
Član
Član



Pridružen-a: Pet 10 Jul 2009 12:11
Prispevkov: 1133
Aktiv.: 6.32
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 8:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Evo, meni je pa ta forum bolj všeč, kot s5

Predvsem cool je rubrika levo "sveže razprave", da ne klikam brezveze po forumu.


Bi pa rad razlago za javnost, zakaj je do dveh forumov in ignoriranja uporabnikov sploh prišlo.


LP Mare
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 11:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni je tudi všeč tako kot je. Vsako oglaševanje je le izkoriščanje page ranga tega foruma.

Če že, se naj naredi posebej tema "Trgovci" in vsakemu poseben dostop, da drugi ne bodo smetali in obratno.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s57bic
Član
Član



Pridružen-a: Sre 17 Dec 2003 8:18
Prispevkov: 615
Aktiv.: 2.77
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 12:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zakaj bi pa morali na vsakem forumu prodajat?
Saj obstaja Bolha, pa nekaj S5xxx forumov.
Će kdo hoče kaj prodat ali kupit gre tja in to naredi.

Pa še večina prepirljivcev je tam Sad

Lp, Jože.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.36

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 12:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tako je! Ukinit oglase, pa bo mir!

In zakaj bi morali na vsakem forumu imet borzo dela ? Saj imamo zavod za zaposlovanje in kup namenskih strani.
Pa zakaj bi morali na vsakem forumu imet oddelek za vice, če jih je www že poln in se itak samo ponavljajo.
Zakaj bi morali imeti karkoli, kar ni izključno elektronika?

/sarcasm off

Še dobro da smo si različni...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DenisH
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Sep 2012 0:05
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.68
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 1:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Oglasi so čist OK zadeva.

Prav tako vem, da kar tukaj dobim ali na kakšnem drugem tehničnem forumu, je zadeva 100% delujoča, kar nažalost ne morem vedno trditi recimo za Bolho (pač nekaj slabih izkušenj).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.93
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 7:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MadMax je napisal/a:
...In zakaj bi morali na vsakem forumu imet borzo dela ? Saj imamo zavod za zaposlovanje in kup namenskih strani...
Ker ko iščeš sposobnega štromarja v časih ko ima večina ljudi, ki zna kaj naredit še 3 svoje projekte in zagotovljeno službo že 1 leto pred koncem faksa ne iščeš tam kjer so tisti z tehnično izobrazbo ampak tam kjer so tisti z tehničnim znanjem.

Pravila so dokaj jasna in funkcionirajo in ravno zato, ker ostajajo ista že toliko let mi ni jasno, da nekatere ljudi še vedno presenetijo/motijo.
Niso vse spremembe dobre oz. tudi če načeloma so, za pravilno izvedbo potegnejo ogromnega časa za sabo. Kot večina sem tudi sem na obeh forumih, ker mi je veselje pomigati ljudem, ki imajo veselje do tehnike in me pri tem ne briga kje to vprašajo. Pri temle sicer zadnje čase malo pogrešam strogo uporabo slovnice, ki je to res naredila za strokovni forum. Ampak kar je je, Pandorina skrinjica je bila odprta in ena od posledic je, da se sedaj ljudi, ki so jih včasih gladko banali tolerira, da še naprej serjejo.

_________________
Če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
solomojster
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Maj 2010 12:26
Prispevkov: 845
Aktiv.: 5.01
Kraj: NOVA GORICA

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 7:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V "peskovniku" se igra nekaj otrok. Prvi je občutljiv na sonce in se zadržuje v levi polovici peskovnika ,ker je tam senca. Drugi otrok pogosto lula ,zato je zanj primerneje ,da se zadržuje v desni polovici peskovnika na toplem ,kjer sence ni.
Tretji otrok se rad igra z lesenimi igračami ,četrti pa raje s plastičnimi. Peti otrok rad gradi gradove in potrebuje lopatko ,šeti pa vrta luknje kar z rokami.
Vsake toliko se iz peskovnika šliši smeh ,pa tudi jok. V glavnem pa vsi čakajo naslednji dan ,da se bodo spet igrali.

Seveda je v peskovniku možnih več scenarijev , mi je pa zgornji najbolj všeč. Angel
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.11

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 9:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bom kar v tej temi vprašal, ker gre za soroden kontekst ...
Ali obstaja kak brezplačen program za risanje smeškotov?

Rad bi narisal takega, ki poskuša narediti salto nazaj in pade na glavo.

Ker slika, zlasti animirana, pove več kot 1000 besed, bi ga potem dal v javno uporabo. Prvega bi pa pripel v to temo.

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 11:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

igo je napisal/a:
Bom kar v tej temi vprašal, ker gre za soroden kontekst ...
Ali obstaja kak brezplačen program za risanje smeškotov?

Rad bi narisal takega, ki poskuša narediti salto nazaj in pade na glavo.


Pa naredi enega dobrega.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slopemaster
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 18 Feb 2016 21:40
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2016 10:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najprej vsi lepo pozdravljeni; sem nekako nov Smile

Zase lahko rečem, da sem si nekatere hobije lahko privoščil le zato, ker sem kupoval rabljeno oz. "pre owned" robo. Tako so po mojem mnenju mali oglasi duša vsakega hobby foruma.

Da takoj priznam, kljub temu da prebiram forum že vrsto let, sem se sedaj registriral zgolj z namenom, da prodam kar nekaj napačno kupljenih rezkarjev za tiskana vezja. In po pravilih foruma jih ne morem... sedaj kdo je na slabšem jaz ker ne morem prodati nepotrebnih rezkarjev ali potencialni kupec, ki bi lahko za ugodno ceno kupil kvalitetne japonske rezkarje?

lp Matjaž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group