www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

L: Radio Lorenz Super 308W
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
elos
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Mar 2008 12:23
Prispevkov: 171
Aktiv.: 0.87

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 13, 2016 5:49 pm    Naslov sporočila:  L: Radio Lorenz Super 308W Odgovori s citatom

Na licitacijo dajem radio Lorenz Super 308W v slabšem stanju. Več na slikah in na http://www.radiomuseum.org/r/lorenz_super_308w.html.
Prevzem Ljubljana ali Semič.

Začetna cena 10€, zviševanje po minimalno 1€.

Konec licitacije 23.5.2016 ob 22:00.

Lp



download_20160513_170245.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  51.44 KB
 Pogledana:  13 krat

download_20160513_170245.jpg



download_20160513_170250.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  42.79 KB
 Pogledana:  27 krat

download_20160513_170250.jpg



download_20160513_170257.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  55.8 KB
 Pogledana:  23 krat

download_20160513_170257.jpg



download_20160513_171222.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  57.46 KB
 Pogledana:  22 krat

download_20160513_171222.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elos
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Mar 2008 12:23
Prispevkov: 171
Aktiv.: 0.87

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 21, 2016 12:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še nekaj slik.


DSC_0268.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  3.45 MB
 Pogledana:  11 krat

DSC_0268.JPG



DSC_0269.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  3.72 MB
 Pogledana:  11 krat

DSC_0269.JPG



DSC_0270.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  3.5 MB
 Pogledana:  3 krat

DSC_0270.JPG



DSC_0271.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  3.22 MB
 Pogledana:  3 krat

DSC_0271.JPG



DSC_0272.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  3.27 MB
 Pogledana:  1 krat

DSC_0272.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elos
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Mar 2008 12:23
Prispevkov: 171
Aktiv.: 0.87

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 21, 2016 12:21 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

in še...


DSC_0273.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  2.9 MB
 Pogledana:  9 krat

DSC_0273.JPG



DSC_0274.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  2.72 MB
 Pogledana:  4 krat

DSC_0274.JPG



DSC_0275.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  3.31 MB
 Pogledana:  5 krat

DSC_0275.JPG



DSC_0276.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  3.35 MB
 Pogledana:  2 krat

DSC_0276.JPG



DSC_0277.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  2.96 MB
 Pogledana:  6 krat

DSC_0277.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elos
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Mar 2008 12:23
Prispevkov: 171
Aktiv.: 0.87

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 12:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ker ni interesa, licitacijo podaljšujem do 1. 6. 2016, 22:00.

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 11.97
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 12:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To je sicer malo mimo, zaradi takih traparij bo to admin pač enkrat ukinil. Podaljšal si licitacijo.....ohohohoooo pred iztekom.
Mene zanima, sem v tujini, zanima me, ponujam 20€, ampak tole je vseeno.....
Če ti cena ne ustreza, povej koliko bi rad, in ne rabiš licitacije, ja?

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.39
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 8:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bizgec65 imaš pa v Lorenzu dve AZ1, ena je "odprti tip", manjka pa AL4 /na njenem mestu je cela AZ1/.
_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.39
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 8:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sebastiant je napisal/a:
Bizgec65 imaš pa v Lorenzu dve AZ1, ena je "odprti tip", manjka pa AL4 /na njenem mestu je cela AZ1/.

Narobe napisal, je ravno obratno. Sad

_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 11.97
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 9:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem bolj trde buče, ali pa je le meni čudno napisano, gledam načrt tega radia in mi seweda ni jasno o čem govoriš SebastianT

Sicer sem si pa premislil, ponujam 10€, licitacija je itaq brezpredmetna, tako da do realizacije verjetno ne bo prišlo.
Nekdo se je spomnil licitacije, ki so "kar nekaj", stvar izlicitiraš, o robi ne duha ne sluha, seveda s tem povezan tudi prodajalec izgine.
Prodajalec tu zgoraj licitacijo podaljša še pred iztekom le-te, "poden od podna", če se že nekaj gremo, si vsaj kdaj pa kdaj preberite kako vrstico na "jebenem" Googleu, ne si vsak razlagat stvari po svoje, kakor vam v danem trenutku paše. Prodajalec je bil danes prijavljen na tem forumu in 100% sem, da si svoje licitacije ni ogledal, pa da bi vsaj kaj komentiral....
DREK, premislil sem se, v rit si vtakni ta radio.

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.39
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 10:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bizgec65 je napisal/a:
Sem bolj trde buče, ali pa je le meni čudno napisano, gledam načrt tega radia in mi seweda ni jasno o čem govoriš SebastianT.


Na sliki je desno zadaj usmerniška elektronka, verjetno AZ1 z "mesh anodo", desno spredaj pa je razbita AZ1. Na mestu razbite AZ1 bi morala biti AL4, v sredini, v praznem podnožju je mesto za ABC1.

_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Okt 2003 0:37
Prispevkov: 868
Aktiv.: 3.90
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 24, 2016 8:01 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

elos je napisal/a:
Ker ni interesa, licitacijo podaljšujem do 1. 6. 2016, 22:00.
Bizgec65 je napisal/a:
To je sicer malo mimo, zaradi takih traparij bo to admin pač enkrat ukinil. Podaljšal si licitacijo.....ohohohoooo pred iztekom.
Se strinjam, licitacija je bila podaljšana pred iztekom le te. Poanta licitiranja je da lahko odaš svojo ponudbo tudi zadnjo sekundo.
Sicer je verjetno OP mislil da ni zanimanja in je podaljšal čas...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.87
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 24, 2016 8:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče bo le pogledal kaj se dogaja.
Citiram:
Zadnji obisk: Ponedeljek, 23. Maj 2016 0:33

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
twom
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Okt 2003 0:37
Prispevkov: 868
Aktiv.: 3.90
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 24, 2016 8:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bizgec65 je napisal/a:
Sem bolj trde buče, ali pa je le meni čudno napisano, gledam načrt tega radia in mi seweda ni jasno o čem govoriš SebastianT

Sicer sem si pa premislil, ponujam 10€, licitacija je itaq brezpredmetna, tako da do realizacije verjetno ne bo prišlo.
Nekdo se je spomnil licitacije, ki so "kar nekaj", stvar izlicitiraš, o robi ne duha ne sluha, seveda s tem povezan tudi prodajalec izgine.
Prodajalec tu zgoraj licitacijo podaljša še pred iztekom le-te, "poden od podna", če se že nekaj gremo, si vsaj kdaj pa kdaj preberite kako vrstico na "jebenem" Googleu, ne si vsak razlagat stvari po svoje, kakor vam v danem trenutku paše. Prodajalec je bil danes prijavljen na tem forumu in 100% sem, da si svoje licitacije ni ogledal, pa da bi vsaj kaj komentiral....
DREK, premislil sem se, v rit si vtakni ta radio.
Bizgec65..., slab dan?
Jaz sem svoj radio, namesto na odpad, odpeljal nekomu ki me je kontaktiral in sva se zmenila za mesto predaje.
Ne vidim razloga za slabo voljo, če si radio želiš potem ga kontaktiraj in se zmeni...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.87
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 24, 2016 8:10 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

In to za njegovo pravo ponudbo v pravem času.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 11.97
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 24, 2016 5:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

peter_nn je napisal/a:
Bizgec65..., slab dan?
Jaz sem svoj radio, namesto na odpad, odpeljal nekomu ki me je kontaktiral in sva se zmenila za mesto predaje.
Ne vidim razloga za slabo voljo, če si radio želiš potem ga kontaktiraj in se zmeni...


Ne sploh ni bil slab dan Very Happy , nasprotno, vsaj po mojem prispevku sodeč v TEJ temi, se je še boljši sprehod ( Smile - beri še večja izbira) nadaljeval še v nedeljo in pa del ponedeljka, potem pa letalo in domov.
Prodajalca sem pred tem kontaktiral na ZS, ga povprašal o stanju ohišja..., nisem hotel kvariti licitacije in mu ponuditi takoj neko cifro. Sem pač upal, da pravočasno pridem domov in pošteno licitiram, tak sem in tak ostanem, ne glede na končni rezultat. Tudi sam sem že kar nekaj stvari oddal <- celo častil poštnino, pripeljal na dom..., kljub moji že več kot triletni brezposelnosti (no sedaj sicer nekaj migam).
Ko me pa nekaj zmoti sem pa pač tak kot sem - pasji.
Toliko o tem, zame je stvar zaključena, prodajalec lahko nadaljuje s prodajo, se mu ni treba skrivati, želim mu uspešen zaključek posla - kadarkoli že.

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elos
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Mar 2008 12:23
Prispevkov: 171
Aktiv.: 0.87

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 25, 2016 6:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem podaljšal čas, ker sem pač opazil da ni nobene ponudbe... Glede tega, da zadnjo sekundo oddaš ponudbo, pa ne bo držalo, ker potem pač zmaga tisti, ki je hitrejši, zato je tisto pravilo...
No v glavnem, se opravičujem za to napako, licitacija traja v tem primeru naprej, naslednjič pa drugače Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group