www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Android in namestitev GPS zemljevidov
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.45
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 14, 2015 12:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Čudno, meni sygic navigacija deluje zelo dobro, do sedaj me je pripeljala točno na več krajev tako na Dunaju, Budimpešti in Hrvaški, ravno tako pa deluje ves čas navigacije brez problema - hitra odzivnost, jasno navigiraje ... Jaz lahko aplikacijo samo pohvalim. Setup: Galaxy S4
_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2015 7:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz imam z njo dobre izkušnje Think Edino enkrat po posodobitvi (programa, ne map) je občasno zaštekala, pa so mi na supportu hitro pomagali.
Mogoče pa ta res ni najboljša prijateljica s tvojim telefonom. Poskusi drugo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
poule
Član
Član



Pridružen-a: Čet 11 Jan 2007 19:53
Prispevkov: 800
Aktiv.: 3.82
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2015 7:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moj glas gre za Nokio Here. Deluje v offline. Dol si enkrat potegneš zemljevide posamezne države in to je to. Na voljo je tudi slovenski jezik.
Edino kar me moti, je da se naloži na interni spomin. cca 0,3M za slovenijo. Tudi na NE-najnovejšem telefonu deluje BP.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ule
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Prispevkov: 1561
Aktiv.: 7.03
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2015 7:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Here je vredu ker je zastonj in deluje. Vendar bi lahko bil uporabniški vmesnik malo bolj dodelan, sploh če primerjam s sygic.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Edi
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Nov 2007 23:12
Prispevkov: 169
Aktiv.: 0.85
Kraj: Ljubljana - Kot pri Ribnici

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2016 10:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem si naložil tale HERE na tablico a mi ga kaže samo v pokončnem položaju, ali se da kje nastavit, da se avtomatsko rotira z obračanjem naprave?
Hval za odgovore.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ule
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Prispevkov: 1561
Aktiv.: 7.03
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2016 3:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ko vnašaš podatke za željeno lokacijo res deluje samo v pokončnem režimu. Med vodenjem poti se pa tudi obrača kakor pač imaš postavljeno tablico/telefon.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Edi
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Nov 2007 23:12
Prispevkov: 169
Aktiv.: 0.85
Kraj: Ljubljana - Kot pri Ribnici

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 09, 2016 3:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

UH sem samo naložil in malce gledl nastavitve v sobi. Ko sem po tvojem postu nastavil želejno pot se res obrača!
HVALA
sedaj samo še stestiram natančnost zemljevidov, ker v Meganu imam original pa me včasih na vsak način hoče speljat v morje ali kam kjer sploh ni ceste. Sad
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group