www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

aplikacija za android

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
digital
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Jun 2008 23:11
Prispevkov: 253
Aktiv.: 1.32
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 08, 2016 1:42 pm    Naslov sporočila:  aplikacija za android Odgovori s citatom

Pozdravljeni. Rabil bi eno enostavno aplikacijo za telefon. Dosti sem na terenu in bi rabil enostavno (ravno v tem je smisel) aplikacijo, ki bi mi naprimer zjutraj, ko štartam in pritisnem gumb "začetek", shranila čas in lokacijo, ter ko končam, ob pritisku na gumb "konec", shrani čas in lokacijo. Na koncu tedna bi v enostavni tabeli lahko pregledal ali obdelal podatke za vsak dan. Največ, kar bi dodal, je opcija za vmesne postanke. Komentarje bi po potrebi dodal pozneje v tabeli....
Stestiral sem par razpoložljivih zadev (my work clock, work log, time recording,.....), pa ni nič takšnega, kar bi odgovarjalo mojim zahtevam. Zanima me dvoje:
- Pozna kdo aplikacijo, ki počne kaj takšnega?
- Se komu da izdelat kaj takšnega? Lahko seveda tudi v html5 - izdelavo seveda refundiram Smile (po dogovoru).

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 08, 2016 7:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glede na to da bi rad lokacijo..... Geo tracker. na goglplayu Nisem prav veliko uporabljal, preizkusi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
digital
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Jun 2008 23:11
Prispevkov: 253
Aktiv.: 1.32
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 08, 2016 9:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za namig....sem preizkusil dve zadevi...kar nekaj geo tracker aplikacij je na voljo. GPS logger, naprimer ima možnost kadarkoli v času logiranja dodatno dokumentirati s fotko....to je seveda dobrodošlo. V glavnem pa so namenjene športnikom in pohodnikom, kar bi sicer pogojno lahko uporabil, amapak jaz bi rad samo dva podatka na dan:
začetek: lokacija, ura
konec : lokacija, ura
še bolj pomembno pa je, da se podatki transparentno shranijo v enostavno tedensko oziroma mesečno tabelo.....

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
siljo
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Okt 2003 8:08
Prispevkov: 1035
Aktiv.: 4.66
Kraj: Ribn'ca

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2016 2:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

če je enostavna zadeva, si sam na androidu narediš zadevo!
B4A enostavno programiranje ANDROID naprav
..ne samo to..programiraš tudi PC, arduino, iPhone,....

_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group