www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kost za glodanje:Elektroliti
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Komponente in podsklopi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
laura
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Avg 2010 11:48
Prispevkov: 1954
Aktiv.: 11.77
Kraj: Sobota

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 11:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Čudno da se tako dolgo ukvarjaš s servisiranjem teh stvari pa nisi našel Iskrinih kondenzatorjev- no ja...
Tisto s kondenzatorji na žičkah pa ni moja stvar- jaz sem govoril o originalno vgrajenih elemntih, zato sem tudi omenil Iskrin vhodni filter v Whirpoolovi mikrovalovki- ali pa tega tudi ne verjameš?
Pa lahko bi si malo dopolnil profil da vsaj vemo s kom komuniciramo.

_________________
Dela kot švicarska ura-samo pokvarjena
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
shar
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Feb 2016 11:15
Prispevkov: 112
Aktiv.: 1.13

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 1:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

laura je napisal/a:
sem tudi omenil Iskrin vhodni filter v Whirpoolovi mikrovalovki- ali pa tega tudi ne verjameš?


Seveda so Iskrini kondenzatorji vgrajeni marsikje. Ampak ta tema ima v naslovu "Elektroliti". Sicer pa res ne vem, kak vhodni filter z Iskrinimi elektroliti si videl v neki Whirpoolovi mikrovalovki Mr. Green
Kakorkoli, če ti tako trdiš, potem ti verjamem na besedo - ampak samo tebi Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 1:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

laura je napisal/a:
...Pa lahko bi si malo dopolnil profil da vsaj vemo s kom komuniciramo.
Na to pa nočeš reagirati?!
shar je napisal/a:
...
Seveda so Iskrini kondenzatorji vgrajeni marsikje. Ampak ta tema ima v naslovu "Elektroliti"...
Je že vsa "župca" iz elektrolitov stekla, pa se je prešlo na kondenzatorje.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
shar
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Feb 2016 11:15
Prispevkov: 112
Aktiv.: 1.13

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 2:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Not talking
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
laura
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Avg 2010 11:48
Prispevkov: 1954
Aktiv.: 11.77
Kraj: Sobota

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 08, 2016 2:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

shar je napisal/a:
Sicer pa res ne vem, kak vhodni filter z Iskrinimi elektroliti si videl v neki Whirpoolovi mikrovalovki Mr. Green

Mr. Green

_________________
Dela kot švicarska ura-samo pokvarjena
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Merlin
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Dec 2007 0:47
Prispevkov: 289
Aktiv.: 1.46

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2016 2:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam kondenzatorje 2200 mikro 35v iz starega glasbenega centra hitachi, narejenega 1975 leta.

Ker je več stvari poškodovala stela v omrežje, sem se pred leti odločil, da se ga ne splača več

popravljati, sem vzel ven en še delujoč stk082 in priklopil na manj zmogljiv trafo.

Dodal sem greatz in te kondenzatorje za filter in igra presenetljivo dobro, kondenzatorji se še dobro

držijo. A so ti novejši narejeni samo za kratko časovno obdobje?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Spajky
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jun 2010 0:05
Prispevkov: 1095
Aktiv.: 6.54
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2016 10:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Išči po YT-u dokumentarce keyword "Planned Obsolesence" ... ti bo kmalu vse jasno ... Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Komponente in podsklopi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group