www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

P: Bi kdo vzel Zigbee development kit CC2431DK

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dpavli
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Jan 2007 9:19
Prispevkov: 121
Aktiv.: 0.58

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 16, 2017 6:59 pm    Naslov sporočila:  P: Bi kdo vzel Zigbee development kit CC2431DK Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

že en čas imam doma Texas Instruments (oz. Chipcon) Zigbee development kit CC2431DK: http://si.farnell.com/texas-instruments/cc2431dk/dev-kit-zigbee-2-4ghz/dp/1573881 (osnova je CC243x SoC, ki podpira SimplicTI stack).

Pred časom smo ga uporabljali, da smo z njim razvili www.getorder.eu (ki je bil razvojno kar simpatičen projekt, kot produkt pa dokaj fail), nato pa je development kit stal zapakiran v omari. No, pravzaprav je v priročnem plastičnem kovčku, ki je stal v omari.

Sedaj se selim in praznim omare Mr. Green zato me zanima, ali bi ga kdo kupil.

Oglasa kot neaktiven uporabnik seveda ne morem objaviti. Po pravici pa tudi ne vem, kakšno ceno bi mu postavil - sem ga pripravljen dati tudi pod ceno, če bi ga kdo res želel in bi mu koristil za razvoj Zigbee zadev. Tako da če mi kdo lahko pomaga z oceno vrednosti (če jo po 5 letih sploh še ima, ker je EOL in bolj primeren za hobby zadeve), bom zelo vesel.

Hvala in LP
Denis - O4O 452 369
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dpavli
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Jan 2007 9:19
Prispevkov: 121
Aktiv.: 0.58

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 02, 2017 1:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No sem odprl kovček in preštel zadeve ter vsebuje:

- 10x battery board (breakout za modul + battery powered z 2x AA)
- 14x CC243x modul
- antene 2.4 GHz
- nekaj AA baterij



Zraven dam seveda še (ni na fotografiji) 2x SmartRF04 evaluation board (del tega kita), dodatno pa še 1x CC debugger JTAG USB (kupljen posebej).


A vzame kdo od teh 270 oseb, ki ste si ogledale ta thread, vse skupaj za 50 EUR ? Lahko tudi 40 EUR oz. če lepo napišete, 30 EUR (a sem dober pogajalec). Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
elektronik84
Član
Član



Pridružen-a: Pet 07 Jan 2005 18:28
Prispevkov: 234
Aktiv.: 1.05

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 04, 2017 10:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav.

Zanima me če so moduli še na voljo?
Lep pozdrav.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group