www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Brick telefona ali tablice
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 04, 2017 9:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ZoranB, ali lahko rešiš Galaxy S3 - GT-9305 (procesor Exynos), ki ima ob poizkusu vklopa temo. Tudi kombinacija tipk ne prime.

Ugotovil sem, da je tema zato, ker se ne naloži SW. Sklepam torej, da je kriv manjkajoč bootloader.

Zadevo sem poizkusil rešiti, tako da sem na SD kartico naložil bootloader iz te spletne strani. Ob klopu (brez kakršne koli kombinacije tipk) se je izpisalo, da je koda skopirana v EMMC. Po odstranitvi kartice je telefon še vedno 'mrtev'.

Ali to morda pomeni, da je FLASH pokvarjen?
Ali ima kdo shemo za GT-9305? Shemo za GT-9300 imam, vendar je precej drugačen.

Naj pripomnim, da ima GT-9300i drugašen procesor. GT-9305 in GT-9300 pa sta verjetno združljiva (razlika je v velikosti pomnilnika in LTE).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 12, 2017 9:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zoran nima več naročnine za riff box.
Ali mi kdo lahko pomaga z nasvetom?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[g0ran24]
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Avg 2005 11:27
Prispevkov: 503
Aktiv.: 2.27
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 12, 2017 10:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

bostjang je napisal/a:
Zoran nima več naročnine za riff box.
Ali mi kdo lahko pomaga z nasvetom?


Jaz imam doma en s3 razbit ekran matična mislim da dela. Če hočeš pridi pa nosi Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group