www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

FM -kako do vsebin?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bbrane
Član
Član



Pridružen-a: Čet 14 Jun 2007 15:02
Prispevkov: 580
Aktiv.: 2.84
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 12:09 pm    Naslov sporočila:  FM -kako do vsebin? Odgovori s citatom

Pozdravljeni !

Prosim za pomoč ( bolj vešče člane kot sem sam ) kako dostopati do vsebin na Filemanagerju. Z uporabniškim imenom in PW kot za forum mi ne uspe- aktivnost mislim da ni problem, Ali se moram na novo registrirati- nov račun za FM in kako? Vem da mi je pred časom to šlo sedaj pa ne vem več kaj še probati. Prosim člane ali mogoče admin za pomoč.

Hvala in LP Brane

_________________
En poizkus je vreden več kot tisoč strokovnih mnenj
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s57bic
Član
Član



Pridružen-a: Sre 17 Dec 2003 8:18
Prispevkov: 615
Aktiv.: 2.77
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 2:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz lahko dostopam tako kot si opisal oz. tako kot vedno.

Lp, Jože.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bbrane
Član
Član



Pridružen-a: Čet 14 Jun 2007 15:02
Prispevkov: 580
Aktiv.: 2.84
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 8:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem se poskušal registrirati na FM pa mi napiše. Problem sending mail. Response 554 5.7.1. Recipient address rejected.

Kaka ideja ?

LP Brane

_________________
En poizkus je vreden več kot tisoč strokovnih mnenj
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.19
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 8:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zamenjaj registriran e-mail naslov.
_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6539
Aktiv.: 29.49
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Verjetno je res nekoliko nerodno ... bazi uporabnikov foruma in filemanagerja sta ločeni. Na filemanagerju pa je bil za uporabo pripete vsebine postavljen pogoj, da je uporabnik tudi aktiven uporabnik foruma. To na kratko pomeni, da je potrebna registracija na filemanagerju z enakim uporabniškim imenom in e-mail naslovom kot na forumu.

Konkretno v primeru bbrane sem šel pogledat, vendar uporabnika s tem imenom ne najdem. Ne najdem niti uporabnika, ki bi imel vpisan bbranetov e-mail naslov, ki je v uporabi na forumu. Če ti je pred časom stvar delala, mi sporoči uporabniško ime, poda katerim si dostopal, da preverim/popravim še to. V nasprotnem primeru pa prosim izvedi novo registracijo na filemanagerju. Če bo kakšna težava pa sporoči in bom pogledal.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni tudi ne uspe dostop na FM že 4-5 let.
Pa sem imel enako uporabničko ime in geslo.

_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6539
Aktiv.: 29.49
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:53 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kastaneda je napisal/a:
Meni tudi ne uspe dostop na FM že 4-5 let. Pa sem imel enako uporabniško ime in geslo.

Daj, poskusi s prijavo ponovno.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še vedno ne dela.
Citiram:
Vpisal si neveljavno uporabniško ime ali geslo. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.

_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6539
Aktiv.: 29.49
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 12:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kastaneda je napisal/a:
Še vedno ne dela.
Citiram:
Vpisal si neveljavno uporabniško ime ali geslo. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.

Očitno si geslo pozabil ... preveri v svojem poštnem predalu ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 1:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala, pa spet dela! Very Happy
_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 38 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group