www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Siemens 1212C AC/DC/RLY nujno potrebujem

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtomatizacija v industriji
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
žrepko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 23 Mar 2010 20:12
Prispevkov: 700
Aktiv.: 4.11
Kraj: Ptuj-Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2017 6:32 pm    Naslov sporočila:  Siemens 1212C AC/DC/RLY nujno potrebujem Odgovori s citatom

Pozdravljeni vsi,

srečujem se s težavo, da imajo Siemensovi PLC-ji dolg dobavni rok. Naročil sem jih iz Nemčije, ker so obljubljali kratek rok, sedaj pa so mi dobavo preložili že dvakrat. Ima mogoče kdo ta PLC in mi ga je pripravljen ali prodati ali posoditi za ta in naslednji teden? Namreč moram še izpiliti program, nimam pa nobenega pri roki.

Naročil sem pa 7 kompletov Starter kit s KPL400 basic zaslonom, pridejo pa komaj naslednji teden. Dobavo izdelkov pa imamo naslednji teden v petek.

Hvala že v naprej.

_________________
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno! Profesor Seliger
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14550
Aktiv.: 65.62
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2017 6:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nisi poskusil naročiti pri Dankon-u ? Po mojih izkušnjah so zelo odzivni. Dvomim, da so cene v Nemčiji nižje? Siemens očitno prilagaja cene po kupni moči. Vem, da kolega (ki se oglaša tudi na forumu), ki je zaposlen v Avstriji kot vzdrževalacec siemensov material naročuje v Sloveniji.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
žrepko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 23 Mar 2010 20:12
Prispevkov: 700
Aktiv.: 4.11
Kraj: Ptuj-Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 15, 2017 7:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Od njih smo sprva naročali, pa tudi oni nimajo zaloge, vse se žal naročuje.
_________________
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno! Profesor Seliger
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kosmaj
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Mar 2009 22:32
Prispevkov: 123
Aktiv.: 0.67
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 15, 2017 7:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živjo
Imam en kos CPU 1212C 6ES7 212-1BE40-0XB0
Če ti konfiguracija tega ustreza mi sporoči lahko na zs.

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2529
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2017 6:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz imam krmilnik, če ga rabiš.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
žrepko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 23 Mar 2010 20:12
Prispevkov: 700
Aktiv.: 4.11
Kraj: Ptuj-Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2017 3:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala vsem, sem bil tako zatopljen v projekt, da niti odgovoriti nisem uspel. Za potrebe projekta sem krmilnik "ukradel" iz enega starejših projektov, na katerega se prvi hip niti spomnil nisem. Kasneje sem preklical naročilo iz Nemčije in naročil spet iz Nemčije pri drugem. Smešno je to, da je od tega prišlo pravočasno ampak v škatli ta prvega. Smile
_________________
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno! Profesor Seliger
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtomatizacija v industriji Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 38 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group