www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Vklop avtomobila na daljinca

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
arminn
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 05 Jan 2018 14:35
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 2:39 pm    Naslov sporočila:  Vklop avtomobila na daljinca Odgovori s citatom

Lp rabim pomoc pri vklopu avtomobila na daljinc in sicer kje bi se dalo dobit rele se pravi ko mu jaz dam plus da on sebe sam drzi se pravi ta plus k ga jaz dam iz daljinca bi delu samo par sekund potem bi rele naprej drzu plus za uzig imam rele sam ta prvi me muci
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljoš
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2005 20:03
Prispevkov: 3132
Aktiv.: 14.10
Kraj: Škofja loka-poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 2:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Avto boš razbil.... to bo najprej....

Drugače pa moraš izpolnevati pogoje: A je avto v "leru", je stikalo sklopke pohojeno (če ga ima), ko avto vžge, rele odklopi, itd, itd... ne igraj se s tem, če ne veš za kaj se gre... Shame on you

_________________
Najprej se je pokadilo, nato izjavi Sokrat: dva Watt-a my ass...LOOOLL:::
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1325
Aktiv.: 11.93
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 3:15 pm    Naslov sporočila:  Re: Vklop avtomobila na daljinca Odgovori s citatom

arminn je napisal/a:
Lp rabim pomoc pri vklopu avtomobila na daljinc in sicer kje bi se dalo dobit rele se pravi ko mu jaz dam plus da on sebe sam drzi se pravi ta plus k ga jaz dam iz daljinca bi delu samo par sekund potem bi rele naprej drzu plus za uzig imam rele sam ta prvi me muci

Ko boš začel uporabljati ločila (vejice, pike, ... ) in velike začetnice, kjer je to potrebno, lahko pričakuješ odgovor.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.96
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 4:47 pm    Naslov sporočila:  Re: Vklop avtomobila na daljinca Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
Ko boš začel uporabljati ločila (vejice, pike, ... ) in velike začetnice, kjer je to potrebno, lahko pričakuješ odgovor.

Pravilno, resnično mi ni več jasno, zagotovo taki mislijo, da je to nekaj za na kruh namazat.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 8:43 pm    Naslov sporočila:  Re: Vklop avtomobila na daljinca Odgovori s citatom

arminn je napisal/a:
Lp rabim pomoc pri vklopu avtomobila na daljinc in sicer kje bi se dalo dobit rele se pravi ko mu jaz dam plus da on sebe sam drzi se pravi ta plus k ga jaz dam iz daljinca bi delu samo par sekund potem bi rele naprej drzu plus za uzig imam rele sam ta prvi me muci


Če prav razumem rabiš samo rele da ti da plus od daljinca ta bo sam držal dobiš v vsaki trgovini z elektro materialom samo reči da je za avto

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1325
Aktiv.: 11.93
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 10:38 pm    Naslov sporočila:  Re: Vklop avtomobila na daljinca Odgovori s citatom

ElGrigon je napisal/a:
Če prav razumem rabiš samo rele da ti da plus od daljinca ta bo sam držal dobiš v vsaki trgovini z elektro materialom samo reči da je za avto

Videti je, da je neuporaba ločil nalezljiva. Shame on you

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 3.00
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 10:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja in pazi da je rele za plus da ni slučajno za minus ker potem avto ne bo vžgal
_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.96
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 06, 2018 1:07 am    Naslov sporočila:  Re: Vklop avtomobila na daljinca Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
.....Videti je, da je neuporaba ločil nalezljiva. Shame on you

Je kar prav je tako saj tak si ne zasluži boljšega odgovora pa da bi se vsaj malo potrudil in popravil sporočilo kje pa to pa ne to je ja velik fizični napor premaknit vejice in pike iz tipkovnice na ekran baresi sem pa videl da v icju prodajajo tudi releje za minus in tudi za preklapljanje izmenične napetosti tako da bo moral možakar res pazit kaj bo kupil Razz

semprestavilvseskupajtjakamorspadasopatilemladciodhudičavsebinekajmimopravildelali Brick wall

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 49 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group