www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prvomajska CNC 1600

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ule
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Prispevkov: 1561
Aktiv.: 7.03
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 1:09 pm    Naslov sporočila:  Prvomajska CNC 1600 Odgovori s citatom

Iščem načrt za omenjen CNC. Sklepam da je napaka na plati monitorja, ker ni slike. Če pa se že slučajno pojavi, se po kakšnih 10min. Kot prvo sem zamenjal vse elektrolite (večina je bila ok, nekateri pa niso bili več v mejah normale), sedaj iščem naprej. Na netu med oglasi sem zasledil slike predelanih zadev z lcd monitorji, zato me zanima če kdo pozna koga ali je že to počel,...


IMG_20180226_230757.jpg
 Opis:
PCB monitorja
 Velikost datoteke:  168.29 KB
 Pogledana:  9 krat

IMG_20180226_230757.jpg



IMG_20180225_163431.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  188.96 KB
 Pogledana:  4 krat

IMG_20180225_163431.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
rplink3r
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Feb 2007 20:02
Prispevkov: 480
Aktiv.: 2.30
Kraj: Levec

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2018 1:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Srečal sem se že z tem, ampak vedno z vsemi CNC-ji takšno vezje ne dela, odvisno je kateri standard uporablja, lahko daš okoli 20€ za znanost pa vidiš če z tvojim cncjem dela.


https://www.ebay.co.uk/i/382303566806?rt=nc

_________________
"The statement below is false."
"The statement above is true."
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group