www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Počasni XP
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
laura
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Avg 2010 11:48
Prispevkov: 1954
Aktiv.: 11.77
Kraj: Sobota

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 14, 2017 9:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pobrisal sem vso zgodovino brskalnika, 2x zamenjal geslo, dodal drugi varnostni email, kolega mi je zbrisal ikono "gostoljubneža", pa se mi še vedno isto dogaja.
Zdaj res več ne vem- mogoče še kakšna ideja?

_________________
Dela kot švicarska ura-samo pokvarjena
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Najtšob
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 01 Mar 2018 19:40
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 03, 2018 1:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To ni končna rešitev ampak mogoče bo malo pomagalo.

Inštaliraj CCleaner, z njim zbrišeš veliko nepotrebnih stvari z računalnika. V nekaj primerih sem z računalnikov zbrisal po več GB in hitrost se je vidno izboljšala.

_________________
Lep dan želim!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka_
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 01 Mar 2018 18:05
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 04, 2018 11:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poskusi se odjaviti z gmaila na drugih napravah. To storiš tako da v spodnjem levem kotu klikneš podrobnosti, potem pa v novem oknu Odjavite se iz vseh drugih spletnih sej.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group