www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Rubrika kraj v profilu uporabnika
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pegla
Član
Član



Pridružen-a: Sob 01 Nov 2003 17:32
Prispevkov: 284
Aktiv.: 1.28
Kraj: Sv.Anton

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 2:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez je napisal:
[Saj ne moreš verjeti:
od 1942 uporabnikov je 1406 brez kraja.
quote]

Očitno teh 1406 brez kraja ne poznajo bontona da se predhodno predstavijo. Sad

Moje mnenje je, če hočeš biti aktivni član je nujno da napišeš kraj in bi v prijavni tabeli dodal kot obvezni podatek.

L.P. Pegla
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.22
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 6:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če osebi ne odgovoriš zato ker nima napisanega kraja je to malo otročje.(moje mnenje)
Tudi jaz si profila ne bi spreminjal, če nebi prebral tega in tudi sam ugotovil, da to ni slaba ideja.
Raje naj moderatorji na prvo stran napišejo prošnjo naj vsi ta podatek dopišejo. Saj ne potrebuješ njihovih hišnih številk a naj vsaj približno napišejo od kod so.
Kak pripis o tem zakaj je to dobro in koliko jim lahko to koristi bi bil seveda zaželjen.


l.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 6:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

O tem se govori že presneto dolgo pa.......
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 7:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

matej je napisal/a:
Če osebi ne odgovoriš zato ker nima napisanega kraja je to malo otročje.(moje mnenje)
Tudi jaz si profila ne bi spreminjal, če nebi prebral tega in tudi sam ugotovil, da to ni slaba ideja.
Raje naj moderatorji na prvo stran napišejo prošnjo naj vsi ta podatek dopišejo. Saj ne potrebuješ njihovih hišnih številk a naj vsaj približno napišejo od kod so.
Kak pripis o tem zakaj je to dobro in koliko jim lahko to koristi bi bil seveda zaželjen.


l.p.

Če je to namenjeno meni, dobro preberi moje predhodno sporočilo. Napisal sem, da iz ljudi, ki rabijo konkretno pomoč ne mislim "vleči" od kot so, ter s tem izgubljati čas ter sporočilo polniti z nekoristnim balastom, ki s vsebino sporočila ne bo imelo nobene veze.

_________________
lp
Silvo


Nazadnje urejal/a Silvo Čet Feb 08, 2007 7:20 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.22
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2007 7:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Stvar nima smisla!

Silvo raje na prvi strani objavi sporočilo in jo tam nekaj časa pusti. Verjemi mi , da boš na ta način dosegel več.

l.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zajec
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Dec 2006 19:03
Prispevkov: 34
Aktiv.: 0.16
Kraj: slovenske konjice

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2007 6:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dodal sem kraj in se opravičujem moji nesposobnosti ker tega nisem storil že prej.
V tej priložnosti pa vabim vse ki tega še niso naredili naj to čim prej,mogoče bom spoznal soseda ki niti nevem da obstaja. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 14, 2007 12:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Registracijski obrazec sem popravil. Bomo videli kakšen bo rezultat ... Confused

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 18, 2007 10:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Očitno rdeče obarvan link na registracijski strani (pričakovano) ne pomaga kaj dosti.

Če se bo kdo opogumil, lahko svoje podatke dopolni v profilu na tej povezavi.


Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 18, 2007 11:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Haha.. frenki, predlagam, da namesto inicialnega praznega polja vanj vpišeš "Butale".
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 18, 2007 11:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bodo ga pa samo spraznili.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 3:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bomo pa tole urejali malo drugače. Sporočila oziroma inserti z vsebino "... napiši od kje si ...", "... ali je kdo iz ... da mi pomaga pri ..." v odprtih temah kršijo vsaj eno od sprejetih pravil. Če bo avtor z neizpolnjenim profilom pa bodo temu primerno tudi sankcionirana Wink .

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cero
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 17:37
Prispevkov: 1179
Aktiv.: 5.31
Kraj: vipava

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 8:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

točno
Frenki moraš biti že en kos pravnika za reševat te stvari Laughing Laughing

Mogoče še en predlog glede branja pravil pri registraciji:
Glede na to da jih skoraj nihče ne bere in kar odklika tisto na koncu, se mi zdi najboljše da bi jih pustil odprte določen čas (recimo 20sekund) in to v takem oknu ki se ga ne da zapret. Potem mislim, da bi bil tisti ki se registrira bil prisiljen prebrati vsaj tisto kar piše z rdečim. Seveda pa bi moral nekje na majhno napisati opzorilo da se okno zapre šele po tistem določenem času.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.11

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 8:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Samo tisto okence ne sme biti "Popup", saj jih ima marsikdo blokirane, in ne bi doseglo uporabnikov.
Bolje bi bilo, da bi se gumb "Naprej" pojavil šele čez 20 sekund.

Za kraj bi se pa moralo dati nastaviti, da je vnos obvezen, tako kot up.ime in geslo. Brez vnosa kraja, registracija ne bi bila možna.
LP,
Igor

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trobida
Član
Član



Pridružen-a: Ned 09 Jul 2006 12:13
Prispevkov: 1250
Aktiv.: 5.79
Kraj: Savinjska dolina-okolica Gornjega Grada

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 19, 2007 10:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

igo je napisal/a:
Za kraj bi se pa moralo dati nastaviti, da je vnos obvezen, tako kot up.ime in geslo. Brez vnosa kraja, registracija ne bi bila možna.
LP,
Igor


Seveda bi potem zraven morali pripisati pojasnilo, zakaj je kraj dobro napisati.

_________________
Lp

Tomaž, S57KO
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.16
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 27, 2007 3:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Razmišljam...
Načeloma je omenjanje kraja v kakršnem koli kontekstu brezvezno. Forum je elektronski, človek za ime, kraj ali še kaj drugega vpiše karkoli. Počasi pa postaja dolgočasno/nadležno, ko se vsake toliko časa nekoga sprašuje/nadira: ali si iz Butal? Napiši ime kraja, pa ti bomo pomagali. Če človek potrebuje fizično pomoč, naj napiše: sem od tukaj (kraj, naslov,....), ali je kdo v bližini?

Jur
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group