www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Android tablična tipkovnica.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
solomojster
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Maj 2010 12:26
Prispevkov: 845
Aktiv.: 5.01
Kraj: NOVA GORICA

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 3:17 pm    Naslov sporočila:  Android tablična tipkovnica. Odgovori s citatom

Iščem tipkovnico s šumniki za android tablico.
Nekaj takega.
Seveda s šumniki.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 3:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam sem jo kupil v Slo Logitechovo K400 Plus (cca 30 ojrov).
Sicer jih imaš tukaj vendar je kar nekaj trgovin izpuščenih (mimovrste, Mercator tehnika, BigBang pa še kakšna).
So jih pa nekateri krepko podražili, tudi enaa,kjer sem jo jaz nabavil za 29.9€.

Je brezžična s sledilno ploščico in primerna za recimo TV Box ali pa Android radio Wink .



2000.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  68.78 KB
 Pogledana:  2 krat

2000.jpg



_________________
Lp, Jaka


Nazadnje urejal/a Jaka57 Ned Sep 02, 2018 4:22 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
solomojster
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Maj 2010 12:26
Prispevkov: 845
Aktiv.: 5.01
Kraj: NOVA GORICA

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 4:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najraje bi naprintal tri tipke č, š ž in predelal tisto z mojega linka... Neutral
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 4:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tvoja volja tvoj svet, jaz vse te stvari kupujem od Logitecha in imam mir Wink .
Delujejo mi celo prve njihove brezžične miške, ki imajo kar lepo starost....

Tista s tvojega linka + miška pa si že skoraj tam (na isti ceni), pa še čakat je treba.

Ali je double DIN Android že v avtu?

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
solomojster
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Maj 2010 12:26
Prispevkov: 845
Aktiv.: 5.01
Kraj: NOVA GORICA

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 4:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ni še. Žabo se...... Bo treba malo potrpežljivosti, ker imam staro krepo z singel din. Liar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1324
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 2:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še en glas za Logitech, sicer trenutno nimam doma nobene K400, ampak sem jo imel priložnost sprobat, priporočam. Na Unifying sprejemnik dela dobro, nisem pa prepričan če ima tudi bluetooth? Nisem nikoli poskusil povezat na android, je možno? Kako?

Tipkovnice pa... Cherry, imam še tiste bele G83 z belimi in sivimi tipkami Wink neuničljivo.

Aja, pa zvočniki od Logitech so tudi v redu.

Miške pa, itak da Logitech, moja je že tako stara in oguljena da se kar sveti, pa še kar dela, no, enkrat sem zamenjal tipko na vezju, k sreči vgrajujejo standardne velikosti.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1735
Aktiv.: 12.55
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 2:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

solomojster je napisal/a:
Najraje bi naprintal tri tipke č, š ž in predelal tisto z mojega linka... Neutral

Na hitro lahko rešiš z nalepkami. Techtrade

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 7:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
..... Na Unifying sprejemnik dela dobro, nisem pa prepričan če ima tudi bluetooth? Nisem nikoli poskusil povezat na android, je možno? Kako?......
Ne nima BTja, na Android pa se poveže tako, da vtakneš Unify sprejemnik v USB Android naprave in je to to.
Jaz jih uporabljam pri Android TVBoxih, včasih pride prav pa še kje drugje, saj ne potrebuje nikakršnih gonilnikov.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1324
Aktiv.: 11.92
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 8:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hmm, če bi to uporabljal na tablici, zna biti nerodno. Ali obstaja aplikacija za android, ki bi simulirala unify sprejemnik, če je na 2,4GHz bi mogoče šlo, kdo ve?
Za večje oziroma stacionarne naprave z USB je vseeno, za tablico pa potem kvečjemu namensko BT tipkovnico najbrž.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 11:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
Hmm, če bi to uporabljal na tablici, zna biti nerodno. Ali obstaja aplikacija za android, ki bi simulirala unify sprejemnik, če je na 2,4GHz bi mogoče šlo, kdo ve?
Za večje oziroma stacionarne naprave z USB je vseeno, za tablico pa potem kvečjemu namensko BT tipkovnico najbrž.

Glej, to tipkovnico sem priključil že kar na nekaj Android naprav in nikdar nisem potreboval aplikacije za Android, ki bi simulirala Unify sprejemnik.
Enostavno vtakneš Unify sprejemnik od tipkovnice v USB port tablice (telefona ali druge Android naprave) in je to to.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
solomojster
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Maj 2010 12:26
Prispevkov: 845
Aktiv.: 5.01
Kraj: NOVA GORICA

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 05, 2018 8:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Teoretično bi naložil slo tipkovnico v androida in nalepil nalepke na neslovensko tipkovnico ?

Bi potreboval nekaj 8 colskega z robustnim etuijem in miško .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group