www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

problem računalnika

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nikec1997
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 07 Dec 2013 22:11
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.05
Kraj: Starše

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 31, 2014 8:17 pm    Naslov sporočila: icon_question problem računalnika Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Mene samo nekaj zanima in bi prosil za nasvete.Imam problem in sicer ko računalnik priklopim se sam prižge in se čez 5 sekund sam ugasne in se spet ponovno prižge in to dela dokler ga ne izklopim iz vtičnice. Hvala vsem ki mi boste pomagali!!!


Lp nikec1997
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
forest70
Član
Član



Pridružen-a: Ned 20 Jul 2008 1:00
Prispevkov: 588
Aktiv.: 3.08
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 31, 2014 8:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Računalnik kakšen, namizni, laptop ? Think
Kristalna krogla je na servisu.

Napiši kaj več pa bomo provali kaj pomagat.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nikec1997
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 07 Dec 2013 22:11
Prispevkov: 6
Aktiv.: 0.05
Kraj: Starše

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2014 7:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To se mi dogaja na namiznem računalniku.Ko v računalnik priklopim kabel za monitor in kabel za računalnik se mi sam prižge in se čez 5 sekund sam vgasne in to se ponavlja, dokler ga ne izklopim iz napetosti!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nace
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Maj 2003 0:12
Prispevkov: 828
Aktiv.: 3.73
Kraj: Zagorje ob Savi

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2014 8:39 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoce se je zaskocilo vklopno stikalo.
_________________
LP Nace
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sodrgerg
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Avg 2009 14:16
Prispevkov: 61
Aktiv.: 0.34
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2014 8:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja kaže na to da se je zataknil gumb za vklop, če ni je problem na matični plošči.
_________________
To, kar vemo, je kapljica; to, česar ne vemo, je morje.(Isaac Newton)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
forest70
Član
Član



Pridružen-a: Ned 20 Jul 2008 1:00
Prispevkov: 588
Aktiv.: 3.08
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2014 9:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poglej v notranjosti računalnika, da nimaš napihnjen kak kondezator, če ja, jih je treba zamenjati. Poizkusi zamenjat napajalnik.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gost








PrispevekObjavljeno: Pet Okt 12, 2018 10:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Podoben primer sem mel jaz. Problem je bil v 24 pinskem konektorju, preveri ali je popolnoma naležen (izštekaj in ponovno vštekaj), ter ponovno preveri ali se je vsedel do konca.
Nazaj na vrh
Tidra
Član
Član



Pridružen-a: Sre 14 Maj 2008 20:36
Prispevkov: 186
Aktiv.: 0.96
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 12, 2018 1:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

forest70 je napisal/a:
Poglej v notranjosti računalnika, da nimaš napihnjen kak kondezator, če ja, jih je treba zamenjati. Poizkusi zamenjat napajalnik.


tole bo kr najbol primeren nasvet,...

ponavadi se to dogaja ko se kak elektrolit napihne na matični plošči ali v napajalniku,...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programska oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group