www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Vzratno ogledalo s kamero Android 4 (DVR, BT, WiFi,3G...)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Iztok_S
Član
Član



Pridružen-a: Sre 13 Apr 2016 10:06
Prispevkov: 417
Aktiv.: 4.30
Kraj: Ljubljana, Trzin

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 11, 2018 10:30 am    Naslov sporočila:  Vzratno ogledalo s kamero Android 4 (DVR, BT, WiFi,3G...) Odgovori s citatom

Pozdravljeni
Moje vzvratno ogledalo v EV Smartu se je zaradi predlagane nadgradnje, kateri se ni bilo moč izogniti, ujelo v bootloop. Prav nadležno, saj mi je naprava izjemno všeč in sem se navadil, da me je vedno opozarjala AMZS aplikacija (imel sem vstavljeno GSM kartico) tudi na smučarje na cesti (tako pravim tistim, ki na cesti merijo prevoženo pot v določenem času. Wink). Pa ni problem prevelika hitrost ampak labirint idiotsko postavljenih tabel za omejitev na 30km/h, recimo v križišču pri Rogovilcu v Črnučah na drogu semaforja !??!?

Ogledalo Junsun 7 je identično modelu C08 (CM84) Phisung, Camlive in drugim. Še največ informacij sem našel na tem forumu...
Ima morda kdo kaj izkušenj z flash-iranjem podobnih androidov?

[/img]
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok_S
Član
Član



Pridružen-a: Sre 13 Apr 2016 10:06
Prispevkov: 417
Aktiv.: 4.30
Kraj: Ljubljana, Trzin

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 12, 2018 11:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Morda poznaš koga, ki je vešč flash-anja telefonov?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2018 9:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poskusi pri Mobystyle, eni moji stranki so enkrat resili podobno situacijo. Glede na telefonske pogovore, ki smo jih imeli, kar vedo, kaj delajo.
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok_S
Član
Član



Pridružen-a: Sre 13 Apr 2016 10:06
Prispevkov: 417
Aktiv.: 4.30
Kraj: Ljubljana, Trzin

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 16, 2018 10:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zadevo sem razdrl. Odklopil baterijo, poskusil vse vrste resetov in fint, ki jih poznam... na koncu pa mi je ćisto slučajno ratalo odkriti kako se pride v "boot select"; Recovery, fast boot in normal boot.
Najprej držiš tipko za izklop (cca 10sek). Zadeva ugasne. Pritisneš in držiš istočasno levo tipko in power. Ne smeš spustiti tipk tudi ko se pokaže izbira za boot. Puščica se pomika med izbirami, ko pride na željen boot spusti tike. Z desno tipko potrdiš in zadeva se zažene v izbranem načinu. Ampak tudi po tem se moja težava tega po kitajsko nedodelanega (pol)izdelka ni rešila. Sad

Na emaile ne odgovovarjajo!

Na Junsunovi strani imajo napisano:
Our operation capabilities cover favorable policy, instant and safe delivery, privacy protection and well-rounded customer support.

Google China translate:
Junsun: Our operation capabilities cover favourable policy... > We have no capabilities or wish for foreigners, since we have domestic market bigger than EU and America together. Wink
Junsun: ...instant and safe delivery... > We will supply quick to prevent you from giving us bad feedback.
Junsun: ...privacy protection... > We will hide and not reply on your kind emails as we never exist on this planet.
Junsun: ...well-rounded customer support. > Well, we were just joking. Drool

Malo si preberite o odnosu kitajcev do tujcev pa boste razumeli zakaj?
Škoda kajti produkt je zelo dobro mehansko in oblikovno izdelan in lahko rečem, da tudi zelo uporaben. Vsekakor bom kupil nekaj novega v tem stilu, vendar tokrat v EU zaradi garancije.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 16, 2018 1:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tvoj se vsaj prizge ... Wink Ce zelis za crossprobing, lahko dobis se mojega: napihnila se mu je baterija in ocitno je odneslo tudi nekaj v napajalnem delu ...
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok_S
Član
Član



Pridružen-a: Sre 13 Apr 2016 10:06
Prispevkov: 417
Aktiv.: 4.30
Kraj: Ljubljana, Trzin

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 16, 2018 2:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala. Bom videl, če se bo dalo kaj narediti.
Prav zaradi tega, ker je bil stalno priklopljen na napajanje sem sedaj Li-ion baterijo kar odstranil ... itak pa ne deluje.
Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group