www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kje LHN33012-01 ?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
rajko0028
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Mar 2008 16:00
Prispevkov: 10
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 03, 2019 12:17 pm    Naslov sporočila:  Kje LHN33012-01 ? Odgovori s citatom

Pozdravljeni
potrebujem LNH 33012 - rele za steklokeramični štedilnik - katerega ne znam najti.
V Conradu in Schracku ga nimajo.
Če mi zaupate, kje nabavljate vi bi pobrskal še tam.
Hvala
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sscott
Član
Član



Pridružen-a: Pet 10 Jul 2009 12:11
Prispevkov: 1133
Aktiv.: 6.32
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 03, 2019 12:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

to je navaden 10a rele ki ga izdelujejo vse firme. Kupi od panasonica. Ic elektronika ali farnell
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 03, 2019 12:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živijo, ko sem tvoj tip odtipkal v Google, mi je pod slikicami pokazalo čisto običajni relejček. Takega (sicer drugi tip - druga firma) bi lahko dobil v skoraj vsaki trgovini z elektroniko, verjetno tudi v konradu. Paziti na napetost tuljave, napetost in moč kontaktov, ter razporeditev kontaktov.
Tako da če ga odneseš k nekemu elektronskemu trgovcu, ga bo morebiti hitro našel že po videzu.
Jaz sem najraje releje za menjavo kupoval v Farnellu , predvsem zaradi dobre podpore s katalogi in sem lahko lažje našel ustreznega.

LP Branko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group