www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
faznprifer
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Okt 2012 9:36
Prispevkov: 173
Aktiv.: 1.24
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2015 4:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

končal tehnično šolo elektrotehnik-energetik, sedaj pa sem študent zadnjega letnika FE (Fakultete za energetiko).
_________________
L.p. faznprifer
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajatola
Član
Član



Pridružen-a: Pon 30 Mar 2015 16:37
Prispevkov: 55
Aktiv.: 0.50
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 04, 2015 7:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Gimnazijec, ki ni imel pojma o elektrotehniki, zdaj pa zadnji letnik FE.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matej-M
Član
Član



Pridružen-a: Čet 14 Maj 2009 18:40
Prispevkov: 87
Aktiv.: 0.48
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 21, 2015 4:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

diplomirani inženir elektrotehnike
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marvak
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 15 Apr 2019 10:24
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.03

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 15, 2019 4:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ekonomist
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boneseek1
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2014 14:52
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2021 12:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Elektrotehnik energetik. 18 let v elektrodistribuciji... se še malo šolam za inženirja... smatjaz me je že pred leti nasmejal z "Električni aparati delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!" Legenda !!! Žal nisem bil ravno aktiven član, ampak sem se po daljšem času našel z somišljeniki. Vsaj tako se mi zdi. Potrudil se bom biti bolj aktiven. Torej, sem tudi mišljenja, da bo oz. je prišel čas, ko boste/bomo imeli več dela. Vedno sem bil skrben do narave, okolja... moj android telefon je star 6 let. Menim, da ljudje v današnjih časih prehitro zamenjamo el. naprave. Bolj enostavno je. S trajnimi izdelki manj onesnažujemo naravo, današnji izdelki pa niso trajni ampak čedalje bolj hitro zamenljivi. Ampak za kakšno ceno? Kitajska pridobi več zlata na tono iz odpadne elektronike kot pa zlatokopi... "Slovenci" smo in bomo narod, ki skrbi za naravo! Če le uspem, popravim in napravi podaljšam življenje za par let... pa naj bo to znančev električni grelec za 30EUR, ker je stikalo dozorelo ali pa moj 10 let star LG lcd tv, ki potrebuje občasni objem vročega zraka...
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/eu-dovolj-je-elektronskih-naprav-za-enkratno-uporabo-biti-morajo-trajne-in-popravljive/548502 Meni je čas pomemben! Za otroke naredim vse! Za koga delamo, če ne delamo za zanamce? Pač, to sem jaz. Lp Bojcas
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
radio48
Član
Član



Pridružen-a: Čet 13 Dec 2007 17:23
Prispevkov: 198
Aktiv.: 1.00
Kraj: Starše

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 06, 2022 1:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kemik, u.d.i.

Še dva ponedeljka (velikonočna) do penziona.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Stran 18 od 18

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group