www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Firefox in uBlock Origin ?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 9:13 am    Naslov sporočila:  Firefox in uBlock Origin ? Odgovori s citatom

Se je zgodilo tole?



Trenutno nameščena verzija vseeno ne dovoli namestitve kljub izključenem prevetrjanju podpisa v nastavitvah.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 9:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem sedaj naložil Firefox Developer Edition - tukaj še deluje. Sedaj moram ugotovit kako prenesti zaznamke in ostalo "kramo" z "navadne" verzije.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 9:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kot kaže je vse zastarelo Think ... bo treba razmislit o kakem drugem browserju ...

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 10:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sedaj testiram Developer-a. Za enkrat dela zadovoljivo. Nikjer pa nisem našel uvoza gesel in zaznamkov. Zna uvažat iz drugih brskalnikov s svojega pa ne Brick wall

Zaznamke sem spravil noter tako, da sem stare arhiviral ter na novem vrnil arhiv. Za gesla pa nisem našel rešitve.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 10:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam sem napravil sledeče:

about:config

services.sync.prefs.sync.xpinstall.whitelist.required false
xpinstall.customConfirmationUI false
xpinstall.signatures.required false
xpinstall.whitelist.add
xpinstall.whitelist.add.36

Zaenkrat mi ne dela problemov.

_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4045
Aktiv.: 18.22
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 11:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://slo-tech.com/novice/t744581#crta
_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 11:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
We rolled out a hotfix that re-enables affected add-ons. The fix will be automatically applied in the background within the next few hours. For more details, please check out the update at https://support.mozilla.org/en-US/kb/add-ons-failing-install-firefox
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
twom
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Okt 2003 0:37
Prispevkov: 865
Aktiv.: 3.90
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 6:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz bi rekel da gre pri potečenih certifikatih za nek eksperiment, verjetno kaj v zvezi z oglaševanjem, v katerm se obračajo milijarde.

Take stvari se glih ne pozabijo...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 05, 2019 7:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

peter_nn je napisal/a:
Jaz bi rekel da gre pri potečenih certifikatih za nek eksperiment, verjetno kaj v zvezi z oglaševanjem, v katerm se obračajo milijarde.

Take stvari se glih ne pozabijo...


Tole si mi vzel z jezika. Sem enakega mnenja. Po moje je šlo za preizkus kak bo odziv uporabnikov. Mogoče tudi uporabnike malo preusmerit na firefox developer, kjer lahko preverjanje podpisa izklopiš. Sam sedaj testiram developer. Resnično pa razmišljam, da bi posodabljanje ff izklopil.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
eboc
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Maj 2005 8:42
Prispevkov: 258
Aktiv.: 1.16

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 06, 2019 10:36 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Update, ki popravi zadevo ze na razpolago.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group